Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szexeltél már fogyatékos sráccal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már fogyatékos sráccal?

Figyelt kérdés

Mármint pl mozgássértült, hallássérült, értelmileg kissé fogyatékos, esetleg hiányzott valamilye, kerekesszékes.

Hány éves volt? Csak 1 tali volt? Más volt vele?


2022. máj. 30. 08:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
nem, de leszopnék egyet
2022. máj. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy kerekesszékes srác orálisan kényeztett Csepelen. :) 18 volt akkor.
2022. máj. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
A farka le volt vágva. Mármint a makk része. Az ér? Amúgy innen ismerem.
2022. máj. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
kerekesszékessel igen. Segítek neki a bevásárlásban ,fürdésnél. Hatalmas husp..e van
2022. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Érzelmi fogyatékossal igen, sőt szeretnék egyszer egy olyannal, aki nem az...
2022. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer randiztqm egy kerekesszekes fiuval... nagyon szerettem volna vele egyutt lenni parkapcsolatba.. de rettento erzekeny volt (szamomra sokszor hisztis) , sokszor nezte le magat es bentott erzelmileg... szoval a vegen feladtam...
2022. jún. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
hallássérült vagyok. hallókészülèket viselek. 24 éves vagyok. Volt már pár kapcsolatom meg szexuális èlményem, de elég visszahúzódó vagyok mert sokszor nem hallom amit mondanak és gàznak érzem mindig megkérdezni, hogy tessék, ismételd meg légyszi. ezèrt kerülöm az embereket. interneten élek, egyedül dolgozom, van egy barátom aki megèrti.
2022. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 youngboy26 ***** válasza:
88%

Én hallássérült vagyok.

Az én farkam a srácoknak bejön szokták dicsérni, kielégíteni.

2022. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Hallás sérült sráccal voltam. Többször is találkoztunk nem okozott gondot hogy figyeljek arra hogyan szolok hozzá.

Kellemes társaság volt.

Elgondolkoztatott hogy egy kerekes székes srácnak mennyire problémás lehet találnia valakit. Pedig nekik is fontos lehet a testi élvezet.

2022. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
9 es vagyok kimaradt hogy 19 éves volt. Kirándulás is volt vele.
2022. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!