Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg, ti milyen szűrésre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg, ti milyen szűrésre szoktatok járni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ti milyen szűrésre szoktatok járni, és milyen gyakran? Gondolok itt arra, amit szexuális úton lehet elkapni. A válaszotokat előre is köszönöm :)

2022. máj. 30. 13:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Ui: szex közbe mindig védekezek gumival.
2022. máj. 30. 13:06
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

egyszer voltam csak, mert nem váltogatom a partnereimet

akkor teljeskörű szűrést kértem, HIV-el kiegészítve. Magánintézményben voltam.

2022. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hogy nem válogattad, az számokban mit takar?

És ilyen intézmények hol vannak? Meg milyen árban?

Én Szegeden keresek, de nem annyira találok

2022. máj. 30. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megyek pl a magnum szauna ingyen tesztjére. Szifilisz és HIV van ott. De az szerintem a két legfontosabb. Hepára oltva vagyok. Meg hát felelős partner választás fontos. Aktív vagyok de análhoz gumi alap.
2022. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3: google-n keressél rá, hamar találni fogsz
2022. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Karolina útra szoktam menni.

Ha szingli vagyok

Volt hogy 3havonta.

2022. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valászokat :)
2022. máj. 30. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 3 havonta járok. Ez nagyban függ attól, hogy milyen gyakran váltogatod a partnereidet. Fél-1 évente érdemes elmenni. Sajnos sokan nem veszik komolyan, én sem vettem igazán amíg össze nem szedtem valamit. Mindenki a HIV-től fél, pedig a szifilisz, kankó sokkal gyakoribb. Hiába tűnik megbízhatónak valaki, ha tünetmentesen hordozza és ő sem tud róla. Ezért van ennyi nemi beteg az országban, főleg Budapesten. A szex partikat idegenekkel kerüld, mert az igazi fertő. Van olyan ismerősöm, aki nem egy hülyegyerek, de nem hajlandó gumit húzni, mert úgy nem jó a szex… meggyőzni nem tudom, pedig nagyon gyakran kalandozik. Egyszer úgyis megszívja, majd a saját karából tanul.

Szóval én mindenkit arra biztatok, hogy járjon szűrésre rendszeresen, védekezzen és nagyon válogass a meg a partnereit, mert az a procedúra amivel egy nemi betegséggel jár, nagy szívás.

2022. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!