Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lmbt emberek! Mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lmbt emberek! Mit gondoltok arról, hogy a pedofilok a ti csoportotokon keresztűl próbálják normalizálni magukat?

Figyelt kérdés
MAP-ként, azaz "Minor Attracted Person"- ként brandelik magukat és már zászlójuk is van. Remélem sosem lesz a pedofília legalizálva sehol.

2022. jún. 10. 22:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Én úgy tudtam eddig hogy az LMBTQ nem támogatja a pedofiliát csak az unatkozó homofóbok szoktak hasonló f..szsággal jönni, akinek annyi az esze mint egy kavics.

Alapvetően én sem támogatom a mozgalmat mert tényleg sok f..szsága van, de azért a provokációt és a látszólagos álhíreket oszlassuk el.

2022. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 cseppszi ***** válasza:
96%
Az LMBTQ alapból nem is egy csoport, hanem egy fogalom. A sokféle másság gyüjtőneve.
2022. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Lazy Lover ***** válasza:
94%
Még nem hallottam róluk
2022. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Twitteren próbálkoztak, mert az igazi pedofilok nagy része fel sem meri ezt vállalni.


Az LGBTQ közösség meg csak ignorálták őket.

De ez már pár éves sztori, jókor kérdezed meg ezt is.

Már rég lecsengett.

2022. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Te most a kormánypropagandát igyekszel támogatni ezzel a hazugsággal?
2022. jún. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

LMBT =\= pedofília

A pedofílokat mindenki elítéli, melegek épp úgy mint a heterók.


Az LMBT mozgalom semmiképpen sem támogatja a pedokat.


A fidesz viszont elég kétszínű, míg a melegeket pedofíliával vádolja a saját pedoit megvédi.

2022. jún. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
4%

A francokat.

Nyugaton védelmükbe veszik az LMBTQ emberek a pedofilokat.

2022. jún. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#7


Ezt honnan veszed? Hallottad az MTV híradóban, mi?


Ne terjessz hazugságot

2022. jún. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Sok ambícióm volt a gimiben, aztán megtörtént aminek Magyarországon nem lett volna szabad megtörténnie: melegként gyermekjogász lettem. Nyilván nem haknizom a szexuális orientációmmal, viszont volt, hogy maga a szülő - a szülő, akitől elvenni készültek a gyermekét, ki volt akadva, hogy a "bvzi a közelébe se mehet". Pedig jól értek a munkámhoz, jól végzem.


Ti, Kedves Kommentelők, NEM láttatok még pedofilt! Csak dobálóztok szavakkal, kifejezésekkel, én többel szemtől szemben ültem. Láttam szexuális ragadozókat, pszichopatákat, semmihez nem fogható, mikor egy pedofillal szemben állsz. Tekintetük üres, számára ez nem bűncselekmény, hanem egy izgató dolog. Volt amelyik a gyermekek lábáról készült képeket gyűjtötte albumba, egy társasház mindenese az udvaron labdázó kislány nemi szervéről készített fotókat, kezét hozzányomta a péniszéhez. Véleményem szerint kiskorú érelmére elkövetett szexuális bűncselekmény a legkeményebb büntetést érdemelné, instant életfogytiglan, szárazkenyér és víz. És nem arról van szó, aki kóros elmeállapotú és fekete foltot lát maga előtt, azt sem tudja mit tesz. Hanem az igazi pedofil pontosan tudja, hogy mit cselekszik, készül rá, felizgatja magát.


És akkor a borzalmas bírósági tárgyalásról még nem beszéltem. Zokogó anyák: "az én fiam jó gyerek, az én fiam nem ilyen, az én fiam sose csinálna ilyet"


Nem tartom magam LGHDTV-nek, csak simán egy bvzinak. És nem, nem minden meleg pedofil. Aki pedig nem látja a kettő között a különbséget, annak ajánlom a Bírósági Határozatok Gyűjteményét, ahol keressen rá a pedofil szóra. Az a valóság!

2022. jún. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
A pedofilok legalább 75%-a kislányokat molesztáló férfi!
2022. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!