Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan személy, akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan személy, akit kitagadtak a szexuális orientációja miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogy történt és hány évesen?

2022. jún. 17. 01:48
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

19 évesen. Miután már vagy fél éve együtt voltam az első barátommal, úgy éreztem hogy nem bírok tovább hazudozni a szüleimnek. Elmondtam hogy meleg vagyok és azt is hogy van valakim. Sejtettem hogy nem lesz egyszerű, de azt nem hogy apa kis híján felpofoz és azonnal elzavar.

Ennek már nyolc éve. Sajnos anyukám még azelőtt meghalt, hogy rendeződhetett volna a viszonyunk. De apával már jóban vagyunk.

2022. jún. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, igazán erős vagy ha engem a szüleim 19 évesen felpofoztak volna és egyik napról a másikra kidobtak volna az utcára mert elmondom hogy meleg vagyok, akkor onnantól kezdve nem is tekinteném az apámnak, nemhogy még jóba legyek vele meg rendezzük a kapcsolatunkat :D
2022. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!