Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anál beöntés, de?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál beöntés, de?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval sosem bírtam annyira az anált, uni vagyok viszont inkább adni szeretem mint kapni, így eddig egyetlen partneremmel sem erőltettük.

Megismertem kb. fél éve egy srácot, aki azt írta főleg aktívkodni szokott, így felajánlottam hogy ha találkozunk akkor kimosom magam előtte. Tudom hogy kell, csináltam már. Az a bökkenő, hogy a találkozónk kb. 4 óra múlva lesz, és én jelenleg antibiotikumot szedek ami eléggé felkavarja a dolgokat odalent, a lényeg hogy sűrű de mégsem a dolog. Azt tudom, hogy addig kell öblögetnem magam, ameddig tiszta víz nem jön, de attól félek ez aktus közbenre már termelődni fog bennem és vagy összefosom közben magam, őt, az ágyat, mindent, vagy csak barnán húzza ki amitől pedig mindketten elokádjuk magunkat. Kb. 5 órája nem ettem, most kezdeném el a mosást, de ezektől eléggé félek. Szerencsére megértő, leírtam neki előre, ha nagyon nem megy és szenvedek, akkor nem erőltetjük és kielégítjük egymást máshogy. Szóval fenn áll az esélye, hogy egy kellemes délelőttöt eltöltünk egymással amit mindketten élvezünk és nem lesz baleset, vagy bele se kezdjünk az anális közösülésbe?



2022. jún. 18. 02:27
 1/1 anonim ***** válasza:
42%
Ecet
2022. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!