Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek gáz vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam egy sráccal, teljesen random az utcán, visszafordultam mert bejött és akkor láttam, hogy ő is visszafordult. Utána megvártam, odajött, beszélgettünk, sétáltunk egy órát, majd számot cseréltünk, megöleltem és ennyi. Tegnap este is beszéltem vele telón, tényleg nagyon cuki, megadtam neki a facemet is, beszélgettünk Messengeren is. Lebeszéltünk mára egy találkozót (nem szextalálkozót), meg elmegyünk sétálni stb, de én...nem is tudom miért, de írta, hogy nézzem meg mikor ér be a buszom és kimegy elém, én meg letiltottam. Blokkoltam a telefonon is a hívásait. Most meg egy fura érzés van bennem, amit sosem éreztem, mert belegondoltam mi lenne, ha ezt velem csinálná meg valaki, de már nem akarom feloldani.

2022. jún. 18. 15:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

Ultra...


Minek így ismerkedni, amíg nem vagy tisztában magaddal?? Ezért az a vélemény a melegekről, ami :(

2022. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Jaja ez gázos... Miért nem lehet megmondani hogy bocs mégse jössz be.. Főleg hogy már élőben is beszéltetek?
2022. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
2: de bejött volna, mert nagyon édes volt. Sőt eltudtam volna képzelni komoly kapcsat céljából, mivel ő is azt keresett. De...én nem tudom, lehet megijedtem.
2022. jún. 18. 16:08
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem is kommentálnám, mert még a net is letiltana ... :(((
2022. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Remélem az életben nem fog senki sem viszonozni semmit sem, vagy csak így neked is?!
2022. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%
Egyelőre csak belegondoltál, de őszintén kívánom, hogy a következő 4-5 fiú, aki nagyon bejön neked ugyanezt tegye meg irányodba! Talán komolyan elgondolkodtat majd, ha megtapasztalod és átérzed a szituációt.
2022. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
6: tényleg nem tudom miért csináltam, de most néztem és 4x keresett már, csak ugye tiltott hívásokat nem lehet fogadni. Viszont tényleg rohadt módon szarul érzem magamat miatta, nagyon szar ez az érzés. Mondjuk neki még szarabb lehet.
2022. jún. 18. 16:16
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Most komolyan, itt siránkozol nekünk?! Mégis mit vársz tőlünk?! Remélem élvezed a helyzetet!
2022. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszul érzed magad, akkor írj neki kérj bocsánatot vagy valami. Eléggé gerinctelen húzás az ilyen. Míg meg tudod vele beszélni a dolgot, addig beszéld meg.
2022. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
Hülye vagy! Hívd fel és kérj bocsánatot és beszélj vele őszintén a kavargó érzéseidről. Talán még nem késő.
2022. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!