Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csütörtökön kollégiumban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csütörtökön kollégiumban lefeküdtem a szobatársammal, amikor mind a ketten részegek voltunk, szex előtt mondta, hogy ez csak egy alkalom utána utána nem lesz több szex. Szerintetek írjak neki?

Figyelt kérdés

Megláttam még január környékén Tinderen a szobatársam, akkor nyíltan elmondtam neki, hogy én is meleg vagyok, és bejön nekem, viszont Ő visszautasított, merthogy nem vagyok az esete. A hónapok során folyamatosan próbálkoztam, de folyamatosan visszautasított.


Most csütörtökön mind a ketten ünnepeltük a sikeres vizsgánkat, és jó sokat ittunk, és egész este győzködtem, majd mondtam neki, hogy csak annyit engedjen, hogy had nyaljam ki, az nem szex, nem kell leszopnia, se kivernie nekem, ez csak neki jó, és ha kéri bármikor abba hagyom. Még itt is elutasított, de még próbálkoztam tovább, és mondta, hogy jó, 10 percig nyalhatom, utána hagyjam Őt békén. Elment kimosni magát, majd elkezdtem nyalni és a nyelvemmel kvázi dugni.


Majd amikor megszólalt a stopper abbahagytam, viszont Ő mondta, hogy figyelj nagyon beindultam, húzz fel egy gumit és dugj meg, de ez csak egy alkalom nem több.


Szóval megdugtam, szex közben csókolóztunk, végül a szájával fejezte be miután levettem a gumit.


Ez után még iszogattunk tovább majd elaludtunk. Másnap mondta, hogy ne képzeljek bele többet, ez csak egyszeri alkalom volt. Ez volt csütörtökön. Viszont nagyon jót dugtunk, én szívesen megismételném, azóta raktam fel képet Instagramra amit nem szokott lájkolni, viszont most belájkolta.


Szerintetek írjak neki?


2022. jún. 18. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Miért kellene írni?

Majd a koliban újra próbálkozol. Benne lesz :)

2022. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Undorító.
2022. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha jól értem, vége a szemeszternek, most a héten kiköltöztök, vagy a jövő héten, jövőre meg már ki tudja ki milyen szobát vagy szobatársat kap. Ha egyáltalán még mindketten hallgatók lesztek jövőre.


Ha ez év közben történt volna, akkor azt mondom, lenne rá egy-két opció, hogy finoman jelezd neki, hogy akarsz még szexet.

Viszont valószínűleg kihasználta az utolsó opciót, aztán úgyse taliztok már többet. Vagy úgy gondolja, hogy a nyár alatt elfelejtődnek a dolgok.

Én most nem nyomulnék rá, hogy annyira jó volt neki is, biztos ad valami jelet a folytatásra.

2022. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen jövőre nem biztos, hogy egy szobába kerülünk :) vagy, hogy egyáltalán egy kollégiumba.
2022. jún. 18. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Melyik ez a CEU?
2022. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Itasd le megint XD
2022. jún. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Kedves kérdező, szerintem beszélgess vele hetente 1-2 alkalommal es meglatod hogyan reagal. De ne a szex legyen a téma, aztán ha nagyon jó fej lesz, akkor egyre tobbet beszélj vele, majd menjetek el kirándulni valamerre. Ha belemegy és normális lesz, lehet belőle több is. Sok sikert hozza!😉☺
2022. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

Sokan álmodoznak arról, hogy a szobatársuk bár meleg lenne. De talán még szomorúbb az a helyzet, amikor a titkos vágy beteljesül, csak kiderül, hogy nem jösztök be neki...


Pff. hát nem irigyellek, ez talán még rosszabb mint ha heteró lenne, mert egyre jobban reméled, hogy lehet valami, de a másik eléggé elzárkózik ettől.


Szerintem ne táplálj irreális vágyakat iránta, ha már sokszor visszautasított, valószínűleg tényleg nem vagy az esete. Egyetlen egy esetben tud ez megváltozni, ha valami oknál fogba beléd szeretne, amire viszont kicsi az esély.


Hát nem tudom. Nehéz helyzet. De nem hiszem érdemes olyanra pazarolni az időt, aki ennyiszer visszautasított. Ha nagyon akarod vele, akkor haverkozz, és próbáld még meg a közös ivást, és utána menj tovább. De ha akkor se akarja, ne erőltesd.

2022. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!