Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Problémám van az elélvezéssel....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémám van az elélvezéssel.. Sziasztok! Van egy srác akibe beleszerettem viszont azt érzem, hogy ő már sokkal tapasztaltabb az ágyban és én kispályás vagyok hozzá képest. Szeretem és meg szeretnék felelni neki…?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy srác akibe beleszerettem viszont azt érzem, hogy ő már sokkal tapasztaltabb az ágyban és én kispályás vagyok hozzá képest.

Szeretem és meg szeretnék felelni neki de ez miatt nem megy az elélvezés.

Van valakinek tapasztalata ebben, hogy hogyan lehetne elengedni a megfelelési kényszeremet?

Tényleg szeretem és nem szeretném ez miatt veszni hagyni az egészet.

Ha valakinek volt ilyesmi tapasztalata kérlek ossza meg.


Köszi előre is a válaszokat!



2022. jún. 21. 12:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Érdekesség képen még annyit, hogy aki fele nem voltak erősebb érzelmeim vele ment az elélvezés. És nem értem, hogy akibe szerelmes vagyok az felé miért nem tudok tejesíteni.
2022. jún. 21. 12:41
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt először is ezt felé kell kommunikálni, másrészt pedig ne görcsölj rá.

Harmadik dolog, próbáljátok " alternatív" megoldásokat, hogy elélvezz.

2022. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már róla többször is, de sajnos úgy gondolja, hogy vele van a baj és nem vonzódok hozzá. Pedig pont fordítva van, minden porcikájáért oda vagyok.
2022. jún. 21. 13:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2022. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes
2022. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
30 alatt vagyunk :)
2022. jún. 21. 16:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szexualpszichologus, nekem is hasonlo gondom van azert mondom ez a hlsszutavu megoldas
2022. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam már, de nem vitt előrébb sajnos. :(
2022. jún. 23. 15:31
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Mikor mondom a barátomnak, hogy ez most sajnos nekem nem fog menni (fáradtság, jóllakottság a szexben), a barátom vigyorogva mondja, hogy no akkor ez ellen tennünk kell, és nagy élvezettel belefog, hogy nekem jó legyen. Ez a hozzáállás nekem nagyon jól esik, és hát sikerült is neki eddig elérni, hogy kilőjek. Túl nagy jelentőséget tulajdonítasz ennek. A barátodnak lenne lehetősége segíteni ezen. Te pedig engedd el magad és éld át az élvezetet, amit tőle kapsz.
2022. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!