Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Együtt lennétek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lennétek egy olyan fiúval, nyilvánosan is, akiről látszik, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Randizásra és kapcsolatra gondolok, illetve arra, hogy hiába nem kirívóan lányos, nem színészkedik, de egyszerűen nem elég heterós, férfias, vagy fiús, mindegy, szóval érződik rajta, hogy meleg, és emiatt akár be is szólnak neki bunkók az utcán. Lágyabb vonásai vannak, nincs fiús alkata, kisugárzása, mozdulatai, hangja. De fiúsan öltözködik, nincs hosszú haja, nem sminkel, stb.

Szégyellnétek így együtt mutatkozni utcán vagy bárhol? Mert akkor akik mondjuk fiúsak/heterósak vagytok, elkönyvelnek melegnek, b*zinak, és így együtt egy meleg párnak néznének. Zavarna ez titeket? Főleg ha be is szólnak, ha együtt mutatkoztok. Vagy nem számít ez a része?



2022. jún. 23. 15:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
aki a lányosabb fiúkat kedveli, neki még talán tetszik is, aki meg mást részesít előnyben, nála valószínűleg nem csak ezen csúszna el a dolog
2022. jún. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Sosem érdekelt,ki mit mond rólam.

Akkor pedig főleg nem érdekelne,ha azzal vagyok,aki kedves nekem.Nem azért élünk,hogy másoknak megfeleljünk,főleg úgy, hogy a társadalom zöme irigy,rosszindulatú a boldog emberekre.A látens melegek gyűlölködéséről nem is beszélve....

2022. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Együtt,hisz ez nem a döntő
2022. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha szeretem együtt még szép...
2023. febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!