Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik tarskeresot javasoljatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik tarskeresot javasoljatok?

Figyelt kérdés
Fiut keresek szexre (fiatalt)
2022. jún. 24. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jé, ma még nem volt ez a kérdés?!
2022. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell keress!
2022. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 ?
2022. jún. 24. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ te mennyire nézel ki jól, mennyire irreálisak az elvárásaid a lehetōségeidhez képedt
2022. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Grindr és Planetromeo. Úgy vettem észre, hogy ott főleg alkalmi keresnek. Tinderen inkább komolyabb szándúak a fiúk szerintem.

De úgy vettem észre, Planetromeon nagyon kevesen raknak ki képet, vagy írnak magukról bemutatkozást, szóval így nem is értem, hogy lehet ismerkedni. Hát próbálkozni kell, bátornak lenni

2022. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdés, Tinderen feltüntetitek az irányultságot (tehát láthatóvá teszitek mások számára)?


Én most akarok majd regisztrálni, de az sem veszi ki magát jól, ha nem tüntetek fel semmit.


A hetero (lány, fiú) ismerőseim nem tudják hogy meleg vagyok.

2022. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!