Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jogosan vagyok dühös magamra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok dühös magamra, amiért felmeredt, annak ellenére, hogy teljesen akaratom ellenére "vette elő" nekem?

Figyelt kérdés
Egy olyan fiú, akinél sokkal gyengébb voltam

2022. jún. 24. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy szexuálisan neked bejön valami még a NEM nem marad.

Ne magadra legyél dühös, hanem a másikra aki nem tartotta tiszteletben az akaratodat.

2022. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Csak én nem értem a kérdést?

Mi volt? Ki mit csinált,mit??

2022. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fordítok, nekem is háromszor kellett elolvasnom: valaki az akarata ellenére elővette a farkát ami ennek ellenére felállt.
2022. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 steven95 ***** válasza:
100%

A szexuális zaklatók és erőszakoskodók a következőre játszanak rá:


Kihasználva, hogy - természetes módon! - van szexuális vágyad, elutasítás ellenében is közeldik és ezt a közeledést összekapcsolja a vágyaddal és azt hiteti el veled, hogy ez feljogosítja őt arra amit tesz.


Ha elutasítod, akkor azt mondja, hogy letagadod a vágyaidat - ami zavarba is hozhat...hogy tényleg mintha igaza lenne..? - és ez a lényeg. Zavarba hozzon, képmutatónak állítson be, hogy hazudsz a vágyaidról.


Úgy kell kivédeni hogy nem engeded hogy zavarba hozzon, összezavarjon! Nem a vágyaid tagadod meg, nem hazudsz, hanem ŐT UTASÍTOD VISSZA. A vágyaidba bele tartozik a tested reakciója. A merevedésed nem hatalmzza fel a másikat semmire. Ez szexuális inger - természetes. Ezértnem vonhat senki felelősségre és semmi sem kötelező csak mert felállt.


Legközelebb is kerülhetsz ilyen helyzetbe. A merevedésedet legközelebb is "igennek" veszi - direkt, hisz akar valamit tőled - DE TE NEM.


Egy megerőszakolt ember szerinted miért érez szégyent? Mert olyat tettek vele amit nem akart, miközben a teste "jóféle" jeleket küldött. És minden támadó rájátszik arra, hogy "ne mondd hogy nem élvezed... ;] "


Elvonatkoztatott példa: egy napja nem ettél, és eléd tolnak egy tál sz@rt... "tudom, hogy éhés vagy, egyél belőle, ne kéresd magad"..Mérges lennél amiatt mert éhes vagy?


Ne legyen bűntudatod! Jó ember vagy, akinek semmi baja, mert van egy egészséges szexuális vágya. Tiszteletet a testednek! Egy szentély, amit csak az arra méltók -általad úgy ítéltek - tapasztalhatnak meg. Gondolj így magadra mindig! Számítson, hogy hozzád ki érhet, mert nem érhet hozzád akárki - nem is vitathatja ezt el senki -, egyedi vagy és különleges. És CSAK az dühítsen ha valaki tiszteletlen veled!

2022. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves vagy? És ő? Elmeséled a szitut meg a viszonyt köztetek hogy jobban megértsük? Köszi.
2022. jún. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaja engem is érdekelne. Sokat árnyalna...
2022. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!