Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez a vágyam valami fétis?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a vágyam valami fétis? Valami BDSM szerű? Erre van kifejezés?

Figyelt kérdés
Alapvetően nincs konkrét ideálom, többféle típusú fiú is tetszik, és kapcsolatot keresek, tehát a személyiség nagyon fontos. De sokszor fantáziálok arról, hogy egy nálam erősebb, izmosabb, nagyobb testalkatú/testméretű fiúval vagyok együtt, akinek még a pénisze is jó nagy. Én egy átlag fiúhoz képest alacsonyabb és vékonyabb vagyok, nem vagyok erős, és szerintem inkább átlag alatti a méretem is alul. És ez a méret különbség nagyon izgat, szexuálisan, de romantikus értelemben is azt hiszem, na mindegy. De a lényeg, hogy van ez a méret különbség, plusz az ágyban nekem mondhatni el kell viselnem azt, hogy neki jó nagy a mérete, ki kell elégítenem, és ő esetleg lefog, teszi amit akar, és én felnézek rá, csodálom, mert erős és izmos és nagy a mérete, mintha valamiféle félisten lenne. De nem úgy értem, hogy erőszakos velem vagy durva. De mégis ő az erősebb és nekem kicsit meg kell alázkodnom előtte, vagy hogy mondjam. De nem megerőszakol. Nem mindig vágyok erre, meg nem csak ilyen típusú fiúk tetszenek, de talán ez a legjobban. Ez akkor már durva fétis? Másnak van ebben tapasztalata? Lehet ezt úgy is, hogy kapcsolatban vagyok vele és nem erőszakos?

2022. jún. 27. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Sokak fantáziája :)
2022. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
26 éves. Igen biztosan vonzó az izmos test sokaknak, bár itt kicsit más is a helyzet :D
2022. jún. 27. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Passzív vagy, domináns férfira vágysz. A legtöbb passzív iyen.
2022. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó de, nem tudom, néha úgy érzem ez valami más. Pl. vékonyabb az illető. És nem mindig vágyok erre.
2022. jún. 28. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!