Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt erőszakos szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt erőszakos szexuális élményed fiúval?

Figyelt kérdés

Aktívként vagy passzívként? Hány évesen?

Amúgy más kérdéseket olvasva kezdtem most ezzel foglalkozni. Mer meglepve olvasom hogy mennyien voltak áldozatai ilyesminek.


2022. jún. 28. 11:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyire durvák nem, de volt hogy kb kizsarolta a szopást a srác.
2022. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Szexrandi volt egy fiúval, oda kerültünk, hogy meg akart dugni, én elő vettem az óvszert. de ő el vette és el dobta, majd erősen le nyomott az ágyra le fogta a kezem és meg erőszakolt. Nagyobb és izmosabb volt nála, esélyem se volt védekezni. levegőt is alig kaptam úgy lenyomott.
2022. jún. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire durvák nem.

Volt egy srác,többszöri kérésem ellenére is rányomta fejem a farkára szopás közben.

Csak az volt baj hogy nagyon jó farka volt finom spermával így alapvetően szerettem leszopni.


Ez a kényszermélytorokféleség nem tetszett.

2022. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsős középiskolásként az öltözőben egy idősebb végzős sráccal meg a haverjaival.
2022. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-os hogy tortent?
2022. dec. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!