Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szex kapcsolatból lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kapcsolatból lehet komolyabb dolog ?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam először a pasival és nagyon áradozott rólam. Nem tudom hogy ez mit takar de jó vele beszélgetni. Sokat nevetett tegnap, tök laza volt, kedves. Egyenlőre abban maradtunk, hogy szex kapcsolatban vagyunk aztán majd kialakul. De ami furcsa volt, hogy nagyon érdeklődött a volt kapcsolataim felől. Pluszban azt mondta, hogy velem könnyű beszélgetni és eddig még senkinek nem nyílt meg. Tu mit gondoltok van esélye annak, hogy össze jöjjünk?

2022. jún. 29. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ne láss bele többet, mint amit mondott. A legtöbb pasi úgy érti a dolgot, ahogy mondta.
2022. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Okés kedves első. Köszönöm szépen!
2022. jún. 29. 12:05
 3/12 anonim válasza:
100%
Lehet szimpla kíváncsiság.. Amolyan erőviszony felmérés az exekkel szemben... De persze lehet több is, csak még kialakulóban van....
2022. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Akár közös gyerek is lehet
2022. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán! Hány évesek vagytok?
2022. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem határozottan van esély, de még nagyon az elején jártok.
2022. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Ez az "eddig még senkinek sem nyíltam meg" nem tudom, hogy mennyire komolyan vehető. Sok pasi mondta ezt nekem és nem gondolom azt, hogy ennyire jó lenne a kisugárzásom. Szóval az a tippem, hogy ez valami bevált, sekélyes szöveg, amit arra használnak, hogy szimpatikusnak találd őket és különlegesnek érezd magad azért, hogy rád fordítsa a figyelmét, ergo ugorja, amikor fütyül.

Bocs, ha nagyon negatív vagyok, de nekem ez a tapasztalatom. Nem lesz semmilyen komoly kapcsolatod ebből, csak puhít, hogy bármikor tudjon szexelni veled.

2022. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha ő mondta hogy szex kapcsolat akkor az anyi és nem több, ne rakjál bele érzelmeket mert sírás lesz a vége, igen lehet megtévesztő eleve hogy beszélget már ez furcsa.
2022. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azert akar szexkapcsolatot mert nem vallal fel! Milliobol ha 1-bol lesz komoly. A tobbi marad g eciputtony!
2022. jún. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem volna benned is egy óriási szeretethiány,akkor nem is kérdeztél volna ilyet.

Nagyon jól rájátszanak erre a szexre hajtók,akik kihasználják az ilyen érzelmesebb embereket,szépeket mondanak,ígérnek,de az elélvezés pillanatában már a neved sem tudja.

Ha koppanni akarsz, akkor bízzál a kapcsolatban.


Tapasztalat,igaz a másik oldalról...Komoly kapcsolatot szeretnék, volt olyan,akivel megláttam a közös hangot.Szerveztem programot,vacsorázni vittem, szóval udvaroltam.Aztán a második találkozón megkérdezte," ma azért már dugunk is,ugye"......Na ott estem pofára. Mondtam neki, igen,dugsz majd,de nem velem, minden jót ...Ennyi volt.


Valahogy az az érzésem,hogy nem azok találnak egymásra,akiknek kellene...

2022. jún. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!