Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány alkalom telt el, mire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány alkalom telt el, mire kimondtátok, hogy együtt vagytok kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Akár a mostani, akár az előző pároddal. Mennyi idő kellett, hány randi?

2022. júl. 1. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsém volt, mert két kapcsolatom is vakrandi volt és úgy búcsúztunk el aznap már egymástól,hogy páromnak tekintettük egymást.Több éves, együtt élős kapcsolatok lettek mindkettőből.

Aztán a befejezés már nem volt ilyen szerencsés,de ilyen az élet...

2022. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 kapcsolatom volt, a 2. kapcsolat előtt volt egyébként egy alkalmi együttlét.

Kb. Mindharomnal biztos voltam egy hét után hogy hosszabb távú lesz.


A befejezés minden esetben szomorú volt.

2022. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne. Eddig a 3-4. randi után már megbeszéltük, hogy akkor együtt vagyunk, viszont nem is végződtek jól, elég hamar vége is lett azoknak.

Azthiszem ezért van hogy még ha jól is kijövök a másik féllel, és volt már több randi, már nem igazán merek rákérdezni hogy akkor együtt vagyunk e, vagy egyáltalán kezdeményezni szex terén. Talán azért nem merek rákérdezni a kapcsolatos dologra, mert még bennem van az, hogy vajon mi van ha még ismerkedik másokkal. Többször megcsaltak, szerintem ezért vagyok már bizonytalan ezzel kapcsolatban.

2022. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatos,hogy szomorúan végződnek a kapcsolatok és sokan a megcsalások miatt bizonytalanokká válnak...

De megértem őket !

1-es voltam.

2022. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sose mondtuk ki. Egy idő után egyértelmű lett
2022. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Erre szerintem nincs recept. Az ismerkedés dinamikájától, folyamatától és a két féltől, azok igényeitől füg.
2022. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
* függ
2022. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom nincs erre recept, de nem ez volt a kérdés. Hanem másoknál hkgy történt, kíváncsi vagyok. De azért köszi a választ.
2022. júl. 5. 19:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2022. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én 26 éves. Miért kérdezed?
2022. júl. 5. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!