Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kéne tennem? Miért él...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Miért él vissza az erejével?

Figyelt kérdés
Egy szexhaverom van, akivel rendszeresen találkozom, de minden talin eljátsza hogy mélyre lenyomja a farkát és rászorítja a fejem, hiány nyomom el vagy öklendezek vagy csapkodom. Mindig megígéri, hogy nem felejti el és mégis mindig megteszi. Mit kéne tennem? Az a baj, hogy amúgy jó vele, mert nem nagy neki, sokáig lehet sz-pni, stb.
2022. júl. 2. 11:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Ráharapsz a farkára, nem leharapod, de érezze hogy ez neked nem oké.
2022. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem tetszik miért mész el újra és újra hozzá? Ezzel azt üzened, hogy bejön neked. Amúgy egy ilyen domináns srácért sokan összetennék a kezüket. Köztük én is.
2022. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem találkozni vele.
2022. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Mekkora neki, hogy ennyire ki vagy attól ha letolja? Nagy?
2022. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Talán mondjuk tedd azt, hogy nem szopod le.

Erre ugye nem gondoltál?

2022. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Hagyd el!

Én tiniként 1,5 évig jártam egy pasihoz. Azt gondoltam senkinek nem kellek. Így mindent hagytam amit csinált. Volt, hogy megerőszakolt, volt hogy elhívta más barátait és előtte kellett kielégítenem őket amiért ő pénzt kapott. Volt, hogy addig dugta a szám míg nem hánytam. És mivel máskor kedves, szeretgető, ölelős volt elhittem, hogy ezt el kell fogadjam. Aztán jött egy srác aki kedves volt és rávett, hogy hagyjam ott. Vele 1 évig voltam együtt. Szóval hagyd el, mert ez csak a kezdet az én példámon láthatod.


Megjegyzem pl a mekiben is volt egy srác akivel dolgoztam együtt. A párja ugyanúgy mint engem bántotta csak őt heti szinten többször. Neki én adtam szállást 2 hétre hogy elmeneküljön tőle, mert ráadásul együtt dolgoztak. Mondanom se kell, hogy a srác nem lett kirúgva mondván nincs közünk a magánéletében mit csinál és nem bizonyított. Szóval bravó segítőkészség...

2022. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Most dicsekszel, vagy panaszkodsz?! :D
2022. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Harapj bele neki, én fixen nem hagynám
2022. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

Gyerekek, ez az /n+1/ -ik kérdés már ebben a témában.Nem értitek, vagy nem akarjátok érteni,hogy ha nem hagyjátok ott ezeket az aberráltakat, akkor semmi nem változik?

Kezdem azt hinni,hogy panaszkodtok,de alig várjátok,hogy utni,verni,fojtogatni, alázni kezdjen egy pasi...Van erre egy jó mondás,kasszától távozás után nincs reklamáció.Ha elmentek hozzá, és ismét azt tesz veletek, amit tesz, akkor meg is érdemlitek.

Még eleinte próbáltam lelkileg segíteni ilyen srácoknak,de rájöttem,hogy egy nagy marha vagyok, mert csak magamat húzom fel a más dolgain.

Egye meg mindenki amit főzött,élvezze, amit kap.Ha nem tetszik,akkor ott kell hagyni, akármilyen csókos, akármekkora a farka,és akármit is mond, vagy ígér.

Mert azt tudni kell, a megalázás benyújtja a számlát,ha nem most, akkor később.És ne is álmodozzatok akkor párkapcsolatról.


Ebben az egészben az a szomorú/ebben is/, hogy annyian vagyunk, akik megbecsulnék, ha lenne párjuk...De persze, nekunk nem jár Fortunától semmi, bezzeg az ilyen erőszakos g..iknek minden.

2022. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező már bocs, de te vagy az idióta hogy továbbra is találkozol vele.
2022. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!