Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » BDSM kedvelő srácok hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelő srácok hogyan jöttetek rá hogy izgat a BDSM?

Figyelt kérdés
Hány évesen? miből? És hány évesen mertétek megélni? Melyik szerep jön be?
2022. júl. 2. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
17-18 körül volt egy fiú aki kérte, hogy miközben szop adjak neki pofont, beszéljek vele csúnyán, stb. Mivel kérte megtettem. Aztán rájöttem, hogy ez tetszik és taliról talira több dolgot csináltam. A végén már videóztam ahogy sz-p. Bevallom egy időben szégyelltem magam, hogy ez vonz, de aztán csak csináltam. Nem mindig de azért szoktam. De csak fiatalokkal vagy izmosokkal izgat a dolog.
2022. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2022. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem fura volt. Utáltam, hogy izgat az hogy megaláznak, használnak. Nem is élvezem de mégis élvezem. Szóval ez ilyen összetett. És rossz érzés hogy felizgat de felizgat. 18 körül jöttem rá. Ritkán találok olyat akivel...
2022. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ezek hogy találtak rátok?
2022. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem már kisgyerek koromban feltünt, hogy szeretnék a lányokkal rabszolgásat játszani de nem erőltettem mert érztem, hogy ezek nem szokványos vágyak és ezért el is nyomtam évekig magamban. 30 éves koromban kezdetem el dominához járni és kiélni a szubmisszív vágyaimat.
2022. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem már kamaszkoromban feltűnt, hogy ha pl. egy akciófilmben olyan jelenet van, amelyben valakit megkötöznek vagy vallatnak, az "szexuális típusú" izgalmat is okoz számomra. De ezzel akkor nem tudtam mit kezdeni, és még utána sokáig...
2022. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szintén a filmekből vettem észre, amikor valakit megkötöztek plusz leragasztották vagy betömték a száját arra szexuális ingert kezdtem érezni. Most már válogatós lettem és nem tud minden ilyen jelenet felizgatni. Vannak azonban dolgok amiket szívesen kipróbálnék másokkal. Akkor is képes elmenni ha csak látom, ahogy próbál kiszabadulni. Feszülnek az izmai, nyög, stb.
2023. jan. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!