Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismerkedésnél lényeges a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél lényeges a farok méret?

Figyelt kérdés
Uni vagyok de nem szoktam rákérdezni ,tőlem viszont szinte mindenki megkérdezi még az elején..
2022. júl. 7. 05:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Csak az a lényeg,semmi más. Vastag,hosszú ez a fő....ez a top, minden meleg álma.

Más nem is létezik. Nem érdekes ki alatt van a farok,de olyan méretes és forró legyen,mint a teás termosz..

2022. júl. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít. Nagyon szélsőségesnek kellene lennie, hogy problémát okozzon, pl. 5 cm-es, vagy 25 cm-es. Najó, talán ilyen nincs is 😅

De nálunk az átlag 13-16 cm, azzal nincs semmi baj szerintem, nekem is 13 cm-es passzívként. Az ázsiai populációban lehet kisebb is, ott úgy tudom 10-12 cm az átlag, de az se számítana annyira, ha amúgy tetszik a fiú és szimpatikus.

Meg én amúgy sem szoktam rákérdezni, legyen meglepi 😄

2022. júl. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Alkalminal szamit. Komolyabb ismerkedesnel engem inkabb az arc es a szemelyisege fog meg. A farok nem annyira fontos. Nyilvan a szelsosegesek nem jonnek be.
2022. júl. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem fontos.
2022. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos....
2022. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Most ismerkedésnél igen, de azok nagy többsége képgyüjtögető, valóságban nem keresnek kapcsolatot.

Ez is egyik ismertető jelük aki valóban kapcsolatot keres azt nem igazán érdekli, max hogy normál, kicsi, vagy nagy méret esetleg szóba jön de nem kér róla fotót stb.

2022. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít, se a méret, se a forma.


Ha bejött az illető, mindegy mi volt alul, tetszett. :)

2022. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

6-oshoz :


a bibi ott van,hogy ma már kapcsolatot sem nagyon keresnek,sőt.

Ma a kapcsolat egyet jelent egy fél órás numerával valahol...

A többség nem ismerkedni akar,hanem dugni. Igen, ide jutottunk.

2022. júl. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"A többség nem ismerkedni akar,hanem dugni. Igen, ide jutottunk."


Mindig is ilyenek voltunk. Már a Mások újság is (kilencvenes évek közepe) a szopok, dugok, nyelem a g*cit típusú hirdetésekkel volt tele.

2022. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Eleve úgy járok az utcán hogy fel van írva egy táblára 32 és ez még csak a vastagsága...


Eddig egyetlen nő kérdezte meg netes ismerkedésnél 20cm alatt nem áll szóba senkivel. Mostani barátnőm pont azt imádja hogy nincs extrém méretem és nem fáj neki a szex mert a nagyobb méretűek nem tudják hogy ez bizony fáj ha nem tudják használni.

2022. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!