Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért vágják le rólam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágják le rólam az emberek ilyen könnyen, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és az utcán is azért nem gyakran, de előfordult már, hogy összesúgtak mögöttem a heteró alfák, hogy "ez egy b#zi" "gyere el innen ez egy b#zi". Pedig tök normális fiú ruhákat hordok, nem affektálok, nem festem magam, viselek szivárványos cuccokat meg hasonlók. Az iskolai piszkálódásokról már nem is beszélek. Már első osztálytól kezdve megkaptam a szokásos piszkálódásokat. Durva dolgok nem történtek szerencsére (mert azért én sem hagyom magam!!), de akkor is. Én nem értem, hogy mi a f#szból jönnek rá....

2022. júl. 21. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van akiből sugárzik, más meg ügyesebben rejti el. Te az előbbi vagy. Az iskolatársaid azért piszkálnak mert reagáltál rá, azonnal felvetted a dolgot így megerősítést nyert hogy aham, tényleg.
2022. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 StevenUp ***** válasza:
100%
A hajad, a testtartásod, bármi ilyen lehet ami kevésbé tudatos.
2022. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
A hangszín is árúlkodik..
2022. júl. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igényesség, testtartás, hanghordozás mind árulkodik
2022. júl. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hangszín valószínűleg.
2022. júl. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Muti magad! Amúgy szívesen ismerkedek veled ;)
2022. júl. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hangszínemmel meg a hajammal semmi baj. Rövid a hajam és mély bariton hangom van. A testtartásom lehet egy picit nőiesebb de szerintem az se vészes.
2022. júl. 22. 13:11
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj:)
2022. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem hiszem el, hogy összesúgnak mögötted.
2022. júl. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ez egy nagyon jó kérdés, és én is felteszem ezt a kérdést magamnak... :D

A hangom talán egy picit magasabb hangmagasságot is meg tud ütni néha, de alapjáraton egy nagyon szigorú, pontos és precíz ember vagyok, a megjelenésem standard, kissé elhanyagoltnak hathat (az is, nem adok sokat a megjelenésre). Talán a gesztikulációmból veszik le, vagy ahogy nézek a számomra vonzó pasikra, nem tudom. De kíváncsi vagyok a véleményekre. :D


21/passzív

2022. júl. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!