Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki /Hogyan jött rá hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Everlight kérdése:

Ki /Hogyan jött rá hogy nem hetero?Hány évesen?

Figyelt kérdés

2022. júl. 24. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Én azt hiszem 13 évesen, de voltak jelei már előbb is :) Bi vagyok amúgy.
2022. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen kivertük a szomszédsrácal mire mondta szopjam le izgató volt.
2022. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
13 vagy 14 lehettem amikor elkeztek szaftos álmaim lenni az egyik srác osztáyltársamról. Akkor már kezdtem sejteni hogy valami máshogy mükszik nálam, de kb csak a 20as éveimben fogadtam el hogy ez a helyzet.
2022. júl. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
17-18 körül. Előtte csak kíváncsiságnak gondoltam.
2022. júl. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
16-17 évesen. Aztán maradtam is ezen a vonalon,azóta is :)
2022. júl. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

12-13 évesen már a fiúkról álmodoztam. Volt is aki nagyon tetszett. Próbáltam az iskolában minél több időt vele lenni.

36f

2022. júl. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
11/12
2022. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fura, de valahogy mindig is éreztem.


De ténylegesen 14 körül tudatosult.

2022. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én először 8 évesen kértem meg egy 12 éves fiút hogy mutassa meg a farkát,és nagyon tetszett.Utána sokáig szégyelltem magam,de 1-2 év után nagyon akartam még több meztelen fiút is látni nem csak lányt.Ezért beiratkoztam úszásra.De tesiórán az öltözőben is nézegettem a szebb fiúkat,de sose szóltak érte.13 éves koromban már teljesen biztos voltam benne hogy bi vagyok.
2022. júl. 26. 00:57
 10/11 anonim ***** válasza:
22%

11 éves koromban már áll a f.szom és szerettem mesztelenkedni,mutogatni magam esténkén a nőknek.14 évesen budapesti koleszba kerültem és állan dóan áll a f.szom és egyszer lementem a körúti nyilvános WC-be és akkor állt...a melegek meg körülvettek egyik megfogta és intett...felmentem vele a lakására 100 forintért(nagy pénz volt)levetkőztünk mesztelenre és ő leszopott és el is jöttem! Ettől fogva, ha felállt a f.szom lementem és mindíg akadt egyből érdeklődő és volt zsebpénzem...! Így ment amíg nem lett nőm és akkor minden abbamaradt elfelejtődött!Nős vagyok 35 éve,de 15 éve találtam egy újságban sms hirdetést társkeresőt...írogattam nőknek és egyszer láttam,hogy férfi keres férfit hírdetési oldalt is és ott is irogattam férfiaknak képeket cseréltünk a f.aszunkról!És egy korombéli pasival találkoztam egy este a furgonjával elmentünk a rakparti autós szex helyre és életemben először kipróbáltam milyen amikor én is szopok...és nagyon izgató és kellemes volt érezni a számban a makkját annak a forró illatát és az előváladékának a finom sós ízét...én elélveztem és sajnos nem szoptam tovább a lényegig...!!! Azóta is bánom,hogy nem fejeztem be amit elkezdtem...!!! És azóta is vágyom rá,de nagyon...kívánom...!!!

68 vagyok már!

2022. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!