Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdő vagyok, hogy kezdjem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő vagyok, hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok ismerkedem egy fiúval Grinderen ismertük meg egymást ő 17 éves és nem regen volt nálam abba kiegyeztünk, hogy baratok extrák leszünk, csak én még szűz vagyok (azert mert eddig nem ereztem, hogy elkellene veszetenem nem igazan vonzott a szex dolog) de most vele érzem. Ezelőtt amikor volt nálam meg ujjazott de fájt meg csípett az normális?

Ebbe szeretnék segitseget kerni? Hogy kezdjem el? Kimosás mennyire fontos milyen lesz az első behatolas?



2022. júl. 27. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek, aki szexel ffivel, volt első élménye, szóval emiatt ne aggódj. Mivel megvan köztetek az összhang, a gyakorlati kérdések áthidalhatóak. A kimosás az mindig fontos, bár a hátsó traktusnak van bizonyos öntisztuló képessége. De óvatosan, nehogy sérülést okozzon. utána mindenképpen bőséges síkosítás!!! Lehet kapni erre a célra síkosítókat. (Akár heteró, akár homo szexben ugyanaz kell.) Ha szükséges ujjal tágítani, akkor a körmöt alaposan, "szálkamentesre" le kell vágni és síkosító megint! (De akár óvszert is húzhatsz rá, hogy a körömtől védjen.) A tágítás óvatosan, lassan történjen, ne érje el a fajdalom határát. Ha nagyon kellemetlen, meg kell állni. Közben te tudatosan lazítsd el, mert reflexből összezár az izom. Ha már jól fogadod az egy v. két ujjat, jöhet az igazi. De az is jól csússzon és csak lassan, h megszokjad. Lépésről lépésre, kis pihenőkkel közben. Mindez lehet kellemes is, hiszen átéled közben, hogy megtörténik, amire vágysz4 :)
2022. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Ezt elég nehéz röviden leírni.

Síkosító, vagy bő nyál nélkül megujazni egy szüzet nem a leg szerencsésebb dolog.


Olyan érzésem van hogy nem rutinos a kiszemelted, nem kéne tovább haladni vele.


Inkább keres egy rutinosabbat

Akivel meg tudod beszélni ezeket a dolgokat.

2022. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs gond azzal, hogy tapasztalatlanok vagytok, mindenki volt az egyszer. A lényeg hogy sok sikosítót használjatok, éa lassan haladjatok/csináljátok. És persze kommunikáció! Ha valami fáj amit csinál, akkor szólj neki!

Plusz te is "gyakorolhatsz" elötte játékokkal, akér házi készitésüvel is.

Legyen sok elöjáték, hogy ellazuljatok! Aztán fokozatosan haladjatok! Nem kell sietni a szex közben, minél tovább tart, el van nyujtva annál jobb!

2022. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok az alkoholt inni előtte attól talán könnyebben el lehet lazulni?!
2022. júl. 27. 11:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol attól függ, hogyan reagáltok rá. Egy kevés valószínűleg valamelyest lazít, de én mindig tisztán szexeltem, pedig... na szóval sosem volt rá szükségen. (Elsőre sem. :)
2022. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha isztok is, akkor is csak picit, de sztem anélkül is menni fog, csak lassan haladjatok, sok elöjátékkal, hogy mind ketten lenyugodjatok!
2022. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol biztos, hogy segít valamennyit, de csak mértékkel.

Nincs azzal baj ha tapasztalatlanok vagytok. Ahogy a többi válaszoló én is azt javaslom sok síkosító, sok-sok előjátékkal. És komolyan ha nem jó, vagy fáj szóljatok egymásnak.

Attól nem lesz rosszabb a másiknak.

Sok szerencsét kívánok az első alkalomhoz! Remélem úgy sikerül, ahogy akarod is.

2022. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

(5 vagyok)

Azért érdekelne, hogy -majd utána visszagondolva ;) - melyik tanács vált be és melyik nem? Ja, és milyen volt végül is? :)

2022. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%

[link]


Kiril Petkov bolgár miniszterelnök a legjobb, vele kezdd!

2022. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 viszkis_einstein ***** válasza:
42%
hetero vagyok de neked akár buzl is lehetek :333 +3620335654
2022. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!