Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért zavar rengeteg hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar rengeteg hetero csávót a meleg férfiak szimpla létezése is, míg a leszbikusságot meg támogatják?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömmel beszéltünk a melegekről és úgy gondolkodik, mint a fent leírtak és igazából azt nem értem, hogy ez neki(k) miért probléma? Valójában így a hetero férfiaknak nő az esélye arra, hogy összejöjjenek egy nővel. Míg amit támogatnak az meg csökkenti az esélyt rá. És egyébként is ez magánélet, mindenkinek a maga dolga mit csinál otthon(ameddig otthon csinálja). És ilyenkor mit várnak el a melegektől, menjenek bele egy kamu kapcsolatba vagy éljenek egyedül életük végéig más véleménye miatt? Igazából ezekre ő sem tudott választ adni, annyira fura nekem ez a gondolkodásmód, mármint nem tudom megérteni miért akarunk más életébe belekötni az a lényeg, hogy a te életeddel meg legyél elégedve, hogy más hogyan éli az életét az neked nem lényegtelen?

2022. júl. 30. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
A nőknél meg fordítva van, leszbikusokat nem birják míg a melegeket támogatják. Tudod hasonló a hasonlóval elv.
2022. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%

Nincs ezzel semmi baj amíg nem az én seggem a kiszemelt célpont..

26 F (hetero)

2022. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.... Tapasztalataim szerint a férfiak 40-50%-a is elítéli a másságot és ezeknek a nagy része általában csak a férfiakra vonatkozóan. Míg nőknél simán 10% alatti is ez az arány. És ez a 10% általában mindkettő nemre vonatkozik.
2022. júl. 30. 20:40
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik, sokan nem, akiket meg zavarja, azok vagy incelek, vagy mentális problémájuk van, vagy nem tudnak nemet mondani, ezért tapló gyökér üzemmódba vágja magát. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom, mert nem vagyok az a rámászós típus, elég félénk vagyok.
2022. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%
2: jujj mekkora trauma :( (bár ennyi problémám lenne)
2022. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%

Nem zavar a homárok létezése, csak egy heteró férfi számára a világ leggusztustalanabb dolga a szex férfival (még szerencse, hogy a nőknek különvéleményük van erről). Felfordul a gyomrom a gondolattól, hogy egy másik férfi tapecol, vagy a gyíkjához hozzá kellene érni. Sajnálom, ezt az ellenérzést nem lehet visszagyűrni. A leszbikusság ilyen szempontból teljesen közömbös, semennyire nem érint meg.

Hát ezért.

2022. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6%

# 2 vagyok

Gond van te mensa tag?🤡

2022. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#6osnak üzenem, hogy megértem, hogy számodra (is) gusztustalan, de nem előtted csinálják, nem is látod valójában. Vegyünk egy példát, van kettő elhízott 130+os nő és férfi, az ő együttlétük szintúgy gyomorforgató lenne a számomra mégsem köpöm le őket az utcán, mert, hogy dagadtok.
2022. júl. 30. 21:36
 9/19 anonim ***** válasza:
24%

Tudom. Én sem köpöm le a homárokat az utcán. De attól

Még iszonyodom a férfiszerelem gondolatától, míg a leszbikus szexétől nem.

Egyébként az egységsugarú heteró férfi előbb fekszik le egy 130 kilós nővel, mint egy bármilyen esztétikus férfival. Azon egyszerű okból kifolyólag, hogy az egyik nő, a másik férfi.

2022. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9: Nem is azt mondom, hogy tetszen, csak azt nem értem, hogy miért nem lehet elfogadni, hogy ők így akarnak élni, konkrétan úgy se látod. A példával arra akartam kilyukadni, hogy sokan csinálnak olyan dolgokat, ami nekem nem szimpi mégsem teszek ellene semmit, mivel nem az én dolgom.
2022. júl. 31. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!