Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Baj, ha kicsit díva vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha kicsit díva vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretem az élénk színeket, volt már, hogy sminkeltem magamat. Néha a körmömet is killakoztam. De amúgy külsőre nem vagyok annyira nőies.

20f



2022. aug. 2. 13:05
A kérdező szavazást indított:
Zavaró, idegesítő
Tetszik, kedvelem
Semleges
37 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem
2022. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem baj, de engem kerülj el. Nekem se a körömlakk, sem a smink, meg az ilyen női dolgok nem jönnek be. Én a pasis pasikat szeretem. Bocs
2022. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem baj. Legyél olyan, amilyen szeretnél lenni, mások miatt ne takard el az igazi énedet, az a legrosszabb hidd el, tapasztalat. :)
2022. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Szííp lehetsz.
2022. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
13:16, az biztos, tökéletesen érzem magam a bőrömben :)
2022. aug. 2. 13:17
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom miért kell lepontozni azokat, akiknek ez a fajta megjelenés nem jön be.
2022. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
ugy elsz ahogy akarsz. csak te is fogadd el, hogy ez nem minden melegnek jon be, szoval ne sertodj meg ha valaki visszautasit
2022. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

13:17

Biztos nem

Aki jól érzi magát a bőrében az hétköznapi.

Meg magyarázom aki feltünő kirívó akár a színes akár a tetőtől talpig feketében van

Annak van problémája ki akar tűnni a tömegből vagy épp teljesen élveszni benne.

Mindkét esetben nem egészséges a lelki állapot. Boldogtalan a személy és így próbál ellen súlyozni.

2022. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Felőlem pávatollat is dughatsz a fenekedbe. Én ilyen szuperliberális vagyok.
2022. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom, nekem egy férfi esetében csak akkor oké ha fullosan crossdresser, vagyis messziről nézve nőnek tűnik. Aki félig ilyen félig olyan az nekem nem bejövős.

27/F

2022. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!