Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt kisfarkúak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt kisfarkúak?

Figyelt kérdés
Fiatal meleg fiú vagyok kicsi farokkal. A kérdésem hogy a passzivaknak miért csak nagy fasz kell??? En aktív lennék, ha lenne aki elfogadja a mérete, de ijen nincs. Legalább is eddig nem találtam. Eddig csak lebőgtem....

2022. aug. 2. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi számít kicsinek...

Én pl sokkal szívesebben szopok kis farkút, mert a nagyot nem tudom bevenni tövig, pedig az izgató.

2022. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak.
2022. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Fiatalon minden aktív nehezen talál akkor válogatnak még a passzív srácok nagyon.

És mindegyik tökéletes pasit keres, majd miután csalódtak a túl magas elvárásaikkal szemben, jöhetnek az átlag palik.


Idősebb passzív srácoknál próbálkozz, jobban jársz testileg lelkileg is.

És ne viszojogj attól hogy jól megdildózod őket.

2022. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Én kisfarkú vagyok (6,5cm mereven) és uni.


Vannak akik a kicsit szeretik, vannak akik a vastagot, stb...

Nem vagyunk egyformák.

De ne add fel a keresgélést


31f

2022. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 11-12cm körüli

28F

2022. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány cm alatt definiálod a kis farkat?
2022. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
14
2022. aug. 3. 09:06
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha nálad ez a határ, akkor nagyon sok kisfarkú srác van. Tekintve, hogy a 14 az pont az átlag méret, így a népesség jelentős részének alatta kell, hogy legyen. Matematikailag azokat nem számítva akiknek pont 14, fele-fele arányban kell lennie ennél nagyobb, illetve kisebb méreteknek. Vagyis a kérdésedre válaszolva, nagyon sok a kisfarkú itt, ha 14 a határ. Rengetegen vannak itt is, csak nem mind vallja be. Ismeretlenül, random módon könnyű 18-20-22 cm-t kamuzni, ahogy itt a gyakorin sokan teszik. Nyilván van köztük valódi is, de nem olyan sok, mint írják.
2022. aug. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy kisfarkú uni, vékony bp-i srácnak szívesen odaadnám a szűz seggemet!

Faroktól még szűz de jó lenne egy igazi a fenekembe.

2022. aug. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekme is írhat egy kisfarkú
2022. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!