Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van értelme komoly párkapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme komoly párkapcsolatot keresni itthon, ha néhány év múlva külföldre költözök?

Figyelt kérdés

Kb. 2 év múlva, mikor végzek ELTE-n külföldre fogok költözni. Vagy a Benelux államok egyikébe (Belgium, Hollandia, Luxemburg) vagy valamelyik skandináv országba (Dánia, Svédország, Norvégia, Finnország).

Az a kérdésem, hogy ilyen tervek mellett van-e értelme tartós, monogám párkapcsolatot keresni? Esetleg valakit, aki kiköltözne velem együtt. 24 éves vagyok és nem tudom, hogy a meleg társkereső appokon (Grinder, Romeo, Tinder) vannak-e fiúk szintén ilyen tervekkel, ambíciókkal, vagy inkább csak akkor kezdjek el ismerkedni, mikor már kiköltöztem?

Kinek mi a véleménye/tapasztalata az ilyen helyzeteket illetően? Várjak inkább, mert csak úgyis fájdalmas lenne a szakítás, mikor kiköltözök?


24/aktív



2022. aug. 2. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ismerkedj, hogy elmondod a srácnak a külföldre költözési szándékodat, és akkor majd kiderülne, hogyan viszonyul ehhez.
2022. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van. Nekem a kiszemelt leendő párom is külföldre akar menni és én is.
2022. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha ennyire nincs konkrét elképzelésed, akkor csak az a fajta vagy, aki folyamatosan csak mondja, hogy külföldre megy innen a "minden szar" országából, aztán mégis itt leszel 40 évesen is, mert ugye itt minden olyan rossz. 😃
2022. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz hetero kapcsolat, de haverom koment pár éve dolgozni, aztán nem sokkal késöbb talált munkát a barátnöjének is és ö is kiment utána. Szerintem ha ott mükszik, akkor itt is müködhet. Persze ök már együtt voltak 2-3 éve elötte. Ha te is találsz valakit akivel összeilletek és normális kapcsolatotok van, akkor ki fog menni veled szerintem. Az neki is egy jó lehetőség. De persze lehet a családi háttere nem engedné, ezt igy nem lehet megmondani, de az esély megvan és van példa is. Szóva igen, lehet akár ilyen is.
2022. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Mintha csak én tettem volna fel a kérdést. Mármint én is azt tervezem, hogy elköltözök északra, amint meglesz a két év szakmai tapasztalatom (szóval leghamarabb 2024-ben).


Szerintem is az a korrekt, ha tudatod már az elején, hogy mik a terveid a jövőt illetőleg. Btw, a fent említett appokban lehet leírást is csatolni, és abban esetleg megemlítheted. (de tapasztalatból mondom, hogy van egy pár ember aki nem olvassa el. Éppen ezért megéri még felhozni a beszélgetésben).


23/f

2022. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2 év elég hosszú idő, addig keresgélj ha szeretnél.
2022. aug. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeret, az veled tart ha a körülményei engedik...
2022. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi! Kivéve azt az egy bizonyos választ, amit igazából nem tudok hova tenni, mert egyáltalán nem a kérdéshez kapcsolodott.

Szerintem kellően pontosan leírtam, hogy mit tervezek és ezek mellett mit keresek. A kérdésem csak az volt, hogy ezen helyzetben a párkapcsolat keresés lehetséges-e, illetve megéri-e.


Nem a kiköltözésem okán volt a hangsúly.

2022. aug. 3. 17:49
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne lehetséges...!?


Én a magam részéről azt javaslom, hogy ismerkedj most, egy itteni fiúval, és ha minden megfelelően működik köztetek, akkor vidd magaddal :D


Külföldi fiúkkal nehezebb lenne. Más a szocializáció, más az ország kultúrája, eltérő lehet a temperamentum, a világnézet. Én személy szerint egy hazai párt javaslok, akivel egy életre szóló kalandba vághattok bele Együtt.


Sok sikert kívánok! :)

2022. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

En is azt mondom,h ha talalsz olyan fiut,akivel passzoltok,ne hagyd ki! :)

Nincs annal nagyobb szerencse,minthogy sikerul megtalalni azt az embert,akivel szeretned leelni az eletedet,minden csak ez utan jon. Kozosen mindent meg lehet tervezni,aztan ki tudja,lehet megse akarnal mar elkoltozni😉

22/f

2022. aug. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!