Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezhet hogy összejöjjünk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Átlagos meleg srác vagyok. Tetszik egy fiú. A baj csak az hogy ő jobb módú, én nem annyira. Arról nem is beszélve hogy 10+ a korkülömbség. Lehetséges hogy ennek ellenére összjöhetünk?

2022. aug. 3. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden lehetséges!

A korkülömbségnek semmi jelentősége, ha a "kémia" működik köztetek. A "jobb módú" dolgot meg verd ki a fejedből, mert az nem sokat számít egy kapcsolatban, a szerelemben.

2022. aug. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

külöNbség


n-nel, nem m-mel


Sok sikert, ha dolgozol az ügyön, akkor összejöhet!

2022. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
14-24 vagy 24-34?
2022. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as.

Az utóbbi

2022. aug. 3. 10:47
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem ismerjük a fickót így halovány lövésünk sincs róla mit szeret és mit nem, mi jön be neki és mi nem. Akinek sok a della azt kevésbé zavarja ha a másiknak nincs. Ettől hogy csak dugni akar-e vagy kapcsolatot, vagy egyáltalán akar-e bármit nem tudjuk megmondani, nem vagyunk jósok.
2022. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Itt inkább az lenne a reális kérdés, akare kapcsolatot?
2022. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"24—34" esetében nincsenek már olyan egetrengető különbségek az esetek többségében. Ha kellően érett vagy, az értékrend, gondolkodásmód, életvitel könnyen stimmelhet.


Anyagi szempontból szintén nem áll fenn semmilyen áthidalhatatlan tényező. Ha "külön kasszán vagytok", akkor alapból lényegtelen hogy a másik fél "X" vagy "Y" összeget keres-e, ha pedig "közös kasszán" lennétek, akkor az a korrekt, ha ARÁNYOSAN tesztek bele a közösbe, mindketten a fizetéseteknek azonos százalékát. Ez lehet, hogy a te esetedben 100 000 forint lesz, az ő keresetének meg az ő esetében 300 000, de az arányok ugyanazok, neki számszerűleg több lesz a maradék, félretett is, te viszont nagyságrendileg ugyanannyit tettél bele a sajátodból.


Nincs hát semmilyen gátja a kapcsolatotoknak. Mindenképpen érdemes megpróbálni, mert utána már ha összejön, ha nem, de a lelkiismereted tiszta lehet, hogy éltél a lehetőséggel, és nem kell majd bánkódnod azon, hogy meg sem próbáltad.


Sok sikert kívánok Neked!

2022. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán összejöhettek. :)


Hajrás. :)


Tudja rólad, amúgy, hogy meleg vagy? És te róla, hogy ő fixen az?

2022. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia. Még nem tudja rólam de szerintem sejti.

Én nem tudom biztosan hogy ő az e.

2022. aug. 3. 18:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!