Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon örökre eltűnt a srác ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon örökre eltűnt a srác ?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy kisebb találkozóm egy sráccal de nem értem hová tűnt azóta. Úgy beszéltük meg hogy csak társalgunk kicsit és ennyi. Amit viszont nem igazán kapizsgálok az az hogy azóta se kép, se hang róla. Sem negatív, sem pozitív visszajelzés nem született. Ezért számomra érthetetlen hová tűnt.

2022. aug. 4. 07:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem voltál neki szimpi és azért nem keres mert nem akar megbántani, ghostingol. Vagy pusztán beijedt. Azért remélem visszír :)
2022. aug. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát majd meglátjuk!
2022. aug. 4. 07:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Várjuk majd hogy mi lett :)
2022. aug. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Rossz kategóriában van, de ha nem jelentkezett akk valószínű h nem jöttél be beki annyira sajnos.
2022. aug. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából csak azt beszéltük meg, hogy találkozunk. Azt nem fixáltuk le, mi is legyen közöttünk. Szerintem még arról se lehet szó hogy nem tetszettem neki mert számomra csak egy baráti találka volt 😅
2022. aug. 4. 08:27
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát bro' legalább jósnak kell lenni hogy ennyi infóból valaki megmondja... Mondjuk ha bejössz valakinek az általában már utána jelez és folyamatosan tartja a kontaktot, szorgalmazza a következő randit.

Várd ki türelemmel, ha nem jelentkezik akkor ne pörögj rá, ne csüggedj, nem jöttetek be egymásnak na bumm, majd bejössz másnak. Inkább olyannal legyél aki odavan érted, mintsem olyannal aki csak úgy tessék-lássék amíg nincs jobb elve alapján félszívvel csinálja a dolgokat.

2022. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb tízből kilenc olyan,hogy ha nem jössz be, élőben nem mondja el.Letilt,eltűnik, stb.

De ez nem rólad szól,hanem róla, minősíti.És igen, azzal érdemes folytatni, vagy egyáltalán elkezdeni,aki visszajelez.Mert akkor már ő is érez valamit !

2022. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok bi/meleg szerete eltünni.

A többséggel még a tali is off. Aztán van a te szitud,van még remény de ha 7végén sincs reakcio akkor off. Ennyit adnék a dolognak hátha nyaralni ment es azon gondolkodik,hogy mi legyen veled.


Ritka az olyan aki korrektül megmondja,hogy off.

2022. aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok.

Még annyit, hogy magamat kell cáfolnom,mert volt olyan, akivel hat, szinte egész napos közös program,és némi érzékiség után lett hirtelen vége, eltűnt, kerestem többször - nem reagált.

Értetlenül állok ez előtt,főleg a történtek után .

2022. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon magas a léc és az egó az nem ilyen oldalakon.


A női cicanaci,ecset fej,kockás has tetszik a legtöbbnek.Ez a tipikus twink típus amit a meleg oldalakon látsz. Ez az elvárás,akinek ilyen igényei vannak az ne csodálkozzon hogy éveken át az oldalakon lesz. Kb ezért vannak ugyanazok a nyomorultak fent a grindren és romeon. A tökéletest keresi az is aki a nyomában sincs.


Engem például egy szintén nyálas twink cigó srác,a kissé szőrös karom miatt koptatott. Egy másiknak például a hajam nem tetszett. (Nem volt perpill felnyalva)

Egetverő problémák igaz? 😂


Szóval én azt tanácsolom hogy hagyd az egészet a fenébe,főleg ha olyan defektes faxx mint amilyeneket én fogtam ki. Csak lehet nem mondta a szemedbe..


Ne várj sokat ezektől az oldalaktól.

2022. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!