Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Alsógatya cserétől nőhet még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alsógatya cserétől nőhet még odalent?

Figyelt kérdés
Jelenleg fecskét hordok és igazából sose hordtam mást. Sokan mondták, hogy ha áttérek boxerra, akkor abban lesz hely és még nőni fog a farkam. Ez igaz?

2022. aug. 6. 20:31
A kérdező szavazást indított:
Igen, nőni fog még
Nem, már nem fog nőni
Nem tudom
56 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Ha meg egyáltalán nem hordasz alsógatyát, akkor a földig fog majd lógni.
2022. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
miért vagy ilyen hülye?
2022. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan gondolod ezt a kérdést? Nem azért nő az ember farka, mert van elég helye az alsónadrágban, hanem mert még a bilológiai érésnek abban a szakaszában van.
2022. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jól van, én csak azt mondom, amit nekem mondtak, mert hogy ,,aki boxert hord, annak nagyobb"...
2022. aug. 6. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Aham, az őserdei indiánoknak meg mindegyiknek a bokáját verdesi ugye? 😅 Nem fog női, a túl szoros alsógatya a sejtszámra van negatív hatással (ha gyereket akarsz akkor ne legyen túl szoros a gatyesz).
2022. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Aha fog nőni, mutasd most mekkora.
2022. aug. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!