Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most akkor hogy is van ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám aki férfi, eddig még én is értem.

De... Beszokott öltözni női ruhákba és sminkelni szokta magát, hosszú műhajat feltenni. Mellette van egy barátnője, akivel jól meg vannak.

Néha elszokott menni randizni férfiakkal is, mert szereti ha néha segbe rakják. Közben pénzt gyűjt, hogy minél jobban hasonlítson egy nőre. Melleket szeretne.

Egyszere vallja magát, homoszexuális, biszexuális, és heteronak is.

Most akkor mi van??? Ilyen létezik?



2022. aug. 9. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell túlbonyolítani. Homi és kész, az, hogy ő minek mondja magát, az lényegtelen részletkérdés.
2022. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En azt hiszem eléggé vágom az lmbtq világot családi dolgok miatt és azt hiszem kifejezetten támogatom is. De ezek az esetek már már tényleg tulmennek egy határon. Itt már azért bőven az önzőseget erzem a dolgok mögött. Es a rejtelyt mégis mi történhet a baratnoje es kozte.

Tudom hogy vegtelen szintjei vannak a nemi identitasnak. De ez a pénzt kerek erte resz. Ez mar sok. Arról nem is beszélve hogy az illető teljesen bizonytalannak tűnik, mégis talonban tartja a párját. Hisz addig nincs gond amig van hatorszag. Szerintem ez így nincsen jol. Es nem szép dolog amit a nővel művel.

Ra kéne jonnie hogy mielőtt kapcsolatot alakit ki magat rendezze. En ezt gondolom.

2022. aug. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lebutítva: férfi testbe született biszexuális nő.
2022. aug. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!