Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi az Ő neve? Vörös, transz lány.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az Ő neve? Vörös, transz lány.

Figyelt kérdés
[link]

2022. aug. 11. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ő az, amikel a 24.hu-n van egy videós interjú.
2022. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ónodi Adéllal találtam interjút, de nem ő van a képen:)

Adél is nagyon vonzó amúgy.

2022. aug. 11. 22:33
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig hasonlít rá. Akkor talán nem is híresség.
2022. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Szóval vörös férfi?
2022. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel mi volt.
2022. aug. 11. 22:53
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
4: A cisz melegeket egyes körökben nem titulálják férfinak mert ők "nem igazi férfiak olyanok mint a nők", de ha valaki transz nő akkor rögtön korrigálni kell hogy férfi. Ki érti ezt? Én nem, de szerintem az sem aki mondja csak ő még el sem gondolkodik rajta.
2022. aug. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 harminezer oxigén ***** válasza:
100%

#6

Igen, ezt én is észrevettem, ha "csak" meleg lennék akkor sokan egyből hercegnőnek kiràlylànynak stb. hívnànak. Viszont amint kiderül hogy transznemű vagyok akkor egyből egy "elmebeteg/ levàgott p***ű stb f***szi", vagyok.


Niki

2022. aug. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Én is csatlakozom. Ilyenkor csak az számít, hogy minek született, de ha egy cisznemű, heteroszexuális, magát is férfinek mondó ember hosszú hajú, nincs kigyúrva, nem macsó, akkor az már nem férfi, sokkal inkább lány, nőies, esetleg meleg. Hiába férfi. De a legjobban átalakult transznő is férfi.
2022. aug. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
8: Köszönjük Emese a troll bait választ :D
2022. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

#7

Niki nem mindenki gondolkodik így, én például nagyon szeretem a transz lányokat, szerintem sokkal szebbek vagytok mint azok akik eleve nőnek születtek, és tesztek is érte. Plussz ahogy én észre vettem sokkal jobban megértitek a férfiakat, mint a “nők”!

Szóval semmiképp nem értek egyet az utolsó mondatoddal, szerintem ti vagytok a legtöbb férfi titkos álma, csak kevesen merik vállalni.

2022. aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!