Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Külföldön töltöttem a nyarat....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BB_ kérdése:

Külföldön töltöttem a nyarat. Teljesen összezavart. Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek már évek óta itthon. A párom még mindig nem akar felvállalni, ezért a családomnak se coming outoltam eddig, pedig úgy érzem, már megvan hozzá a bátorságom. A kapcsolatunk nem a legjobb, többek között ezért sem. Az önértékelésem a béka s*gge alatt volt. Fél mások reakcióitól, és szerintem saját magát sem fogadta el rendesen.

Idén lehetőségem nyílt, hogy külföldön tölthessem a nyarat, ahol teljesen önmagamat adhattam, és ez a szabadságérzés csodálatos volt.

Elmentem az egyik barátommal egy gay bárba, ahol egy 10/10-es srác rámstartolt, és olyanokat mondott, hogy én vagyok az ideálja, az álompasi stb.. Nem akartam elhinni. Majd annyira nyomult, hogy nem tudtam ellenálló, és azt gondoltam: f*ck it, ezt érezni akarom. Három órán át csókolóztunk a helyen, kézenfogva sétáltunk, jól éreztük magunkat. Tovább nem mentünk, mert így is már megcsaltam a párom. De nem bántam meg.

Most itthon ülök, és nem tudom mit tegyek. Egyrészt szeretném, ha a párommal is így élhetnék, mert még mindig reménykedem, hogy megjavulhat köztünk a dolog. Másrészt még sosem éreztem ezt a fajta szabadságot, örömöt, mint azzal az idegen sráccal.

Olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy visszamehetnék oda, mert van ott egy barátom, aki 100%-ig támogat, de közben szeretném a párommal megélni ezt.

Bocsánat, hogy ilyen kuszán fogalmazok, de ezt a kettős érzést nem tudom szavakkal érthetőbben leírni.


Segítsetek légyszi. Mit tennétek a helyemben?



2022. aug. 17. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén a barátodat is meg tudom érteni, ma Magyarországon nem könnyű melegként. Viszont vannak azok a pillanatok, amikor picit önzőnek kell lenned és a saját utadat követni. Ha úgy érzed neked ez kell és ettől lesz teljes az életed, ez hozza az áttörést a boldogságodban, akkor menj a külföldi srác után :) Neked kell érezni mennyire szereted még a jelenlegi párodat és mit akarsz a jövőddel.
2022. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meséld el a párodnak, nézd meg, hogy egyáltalán meg tart-e ezután... és beszélgess vele róla, hogy te mire vágysz, neked ez miért fontos, pl. vállaljátok fel magatokat. Ha nem érdekli, be van ragadva, csá... keresd a saját boldogságod.
2022. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a kettessel, jól fogalmazott. #1-es voltam.
2022. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltatok már arra, hogy kimenjetek külföldre ketten? Mármint kiköltözni. Akkor lehetne szabadságotok. Esetleg egy hasonló helyzetben lévő leszbikus párral kooperálni, hogy a párodnak a szülei előtt legyen "barátnője"

Vagy csak menjetek el egy másik városba, ahol nem ismer titeket senki. Mi ezt csináltuk (volt) barátnőmmel és nekünk bejött

L

2022. aug. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben tuti elindulnék, hisz mint látható, otthon a párkapcsolatodban nem vagy így boldog. Persze beszélj erről az egészről a barátoddal, és ha ő nem akar veled tartani, akkor te is tudod mi a dolgod. Nem lehet örökké titkolózva élni úgy, hogy sosem lehetsz önmagad. Én amióta külföldön élek (már 7 éve, ebből 2 év Németország, most 5 éve Svájc), azóta én is magamat tudom adni és nem egy hazugságot, aminek ki kellett adnom otthon magamat.
2022. aug. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi tart vissza? Mert, hogy a "párod" iránt érzett szerelem nem, az biztos.
2022. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, az elöző nem mond hülyeséget. Erösebb volt a szabadság és a másik csávó iránti vágy mint a barátod iránti dolog, szóval szerintem ez igy nem fog már sokáig amugy se müködni vele. Te szabad szeretnél lenni, ö pedig még nem áll erre készen, igy pedig egyikötök se lesz boldog, mert olyan dologba van belekényszerotve a másik amit nem akar/nem áll készen rá.

Sajnos szerintem a kapcsolatotok nemsokára véget ér. De ne legyen igazam.

2022. aug. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudtad!

Magyarországnál nincs jobb hely!.

Vitya mondta.


Biztos lépnék, itt nincs jövője a melegeknek. Még ha azt a pasit nem is találod.

2022. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen megértem a párod. Elég csak néhány rossz emlék, tapasztalat a múltból, pár rossz szó, amit számára fontos emberek mondtak és az élet igazi pokol tud lenni melegként.

Ettől függetlenül ez a te életed. Szerintem a kettes tanácsa a legjobb, mondj el neki mindent, azt is, hogy megcsaltad és azt is, hogy miért. Ha megérti és esetleg hajlandó veled kimenni, vagy itt változtatni, akkor próbáljátok meg. Ha nem akar változást, vagy nagyon kiakad, amiért megcsaltad, akkor szerintem engedd el.

2022. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Ne menj máskor külföldre, látod csak a probléma van belőle.
2022. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!