Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fájdalmas az első anális szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájdalmas az első anális szex?

Figyelt kérdés
Sosem próbáltam, de úgy érzem, hogy készen állok elveszteni a szüzességem. 24/F
2022. aug. 18. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2022. aug. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha óvatosan és odafigyeléssel csináljátok nem.

Én azt javaslom használjatok sok sikosítót és előtte mindenképp tágítsatok ujjal is

2022. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem fájdalmas,pont ellenkezőleg....
2022. aug. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Síkosítóval és megfelelő odafigyelő partnerrel egyáltalán nem.
2022. aug. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Partner függő. Olyat kell keresni, aki tekintettel van arra hogy neked az első és nem ész nélkül akar megrakni. Sok elöjáték, sikositó, eleinte ujjazás és utána ha megnyugodtál lassan berakhatja.

Elötte esetleg gyakorolj otthon valami játékszerrel, ha nincs akkor vannak hétköznapi dolgok is amikkel lehet.

2022. aug. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Faj persze. Ritkán jövök össze valakivel análra, de akkoris a faj a behatolás. Erősen feszít. Akkor csináld ha megbízol a partnerbe és nagyon vágysz rá. Nekem a legutóbbi egy 45 éves 19 cm-es farku pasi volt. Imádtam vele, nagyon gyengéd. A póz sokat segít ha hátadon fekszel könnyebben tágulsz. Sikosítsatok, de ahogy behatol addig fáj. Az előző nekem profi volt mert nem ajtóstól rontott belém, hanem fozatosan mélyült, még teljesen bennem volt. Közben csókok, bújás, és sugdolózott a fülembe hogy engedj magadba :) azután ahogy bennem volt már mélyen elmúlt a fájdalom, átnent egy nagyom finom kéjbe, a gerincemben éreztem a bizsergést. Onnantól már az övé voltam, és hallatszottak a cuppogások. Odafigyelés kell.
2022. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon fájt
2022. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen többnyire mindenkinek az
2022. aug. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt kellemes,de ki lehet bírni,csak az elején kellenetlen,picit nyafogtam,de utána nagyon jó volt.Telenyomott rendesen,betét volt a bugyimban egész nap.
2022. aug. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!