Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az első anális szexe?

Figyelt kérdés

Milyen élmény volt? Mennyi ideig bírtátok?


21/F



2022. aug. 19. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Egy elég vastag farkú sráccal volt, eléggé feszitett is. Viszont óvatos volt, így nem igazán fájt, inkább csak kellemetlen, fura volt elöször. Nála aludtam, aznap este 2 menet volt, az elsö él nem mentem el, csak ő, ami miatt még bocsánatot is kért. 😀 A második menetnél már rásegitettem kézzel magamnak, igy el is mentem, de akkor át kellett vennem az irányítást mert vadabbul csinálta, gondolom mert a másodiknál már nehezebben ment el. Viszont szóltam neki és átvettem az irányitást, így már igazán jó volt.

Összességében jól sikerült, élveztem (szo szerint😆). Sajnos késöbb szakitottunk...

Egyébként próbáltuk úgy is hogy héton feküdtem, de az nekem kényelmetlen volt, nem vagyok egy hajlékony ember. Utána már csak kutya pozban csináltuk.

31/f

2022. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
én is kipróbálnám, hogy valaki jól megrakjon, ha lenne rá partnerem...
2022. aug. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Egy 22 éves sráccal történt, én már akkor 37 voltam. Társkeresőn ismerkedtünk meg, élőben elég feminim volt. Felhívott magához, ahol negyed óra orál után megkért hogy rakjam be a seggébe. Nekem felülmúlta minden várakozásomat az érzés. Hamar elélveztem, máig át szokott hívni. Azt azért hozzá teszem, hogy nekem ő volt az első, mással azóta sem voltam fiúk közül, csak nőkkel.
2022. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

1-es vagyok. Arra nem is gondoltam, hogy a másik szerepre is gondolhat a kérdező.

Nekem aktívként jó volt az első igaz nem mentem el, de lehet csak a gumi miatt. Végül kézzel segitett ezen a problémán. 😀 Több pózban is csináltuk, azt hogy mennyi ideig tartott, itt se tudom. Nekem ilyenkor megszünik az idö létezni, dehát na, nem is azzal vagyok elfoglalva hogy a perceket számolom. 😀

2022. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor először próbáltam, fájdalmas volt, abba kellett hagyni.

Aztán voltam valakinél, akinek pici farka volt (8-10 cm), és vékony.

Na azt nagyon élveztem.

Azóta nem is járt bennem más

2022. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Egy jo faszu roma sráccal történt.nagyon figyelmes volt,alaposan bekrémezett,és sokáig ujjazott.Lassan tágoltam,aztán szemböl rakta be.

finoman tolta,aztán ütemesebben.elöször fájt,majd kellemes lett.

2022. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 manly ***** válasza:
100%
Jó volt, kb 15 percig.
2022. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
És utána nem fájt, pl milyen volt a másnap?
2023. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire féltem, hogy fájni fog, meg utána nem tudok esetleg leülni, annyira jó volt.

24, 25 éves lehettem, és egy, az ötvenes évei vége felé járó férfi dugott meg. A szerszámát ismertem már, többször leszoptuk előtte egymást. Aznap este is egy kölcsönös szopásra jöttünk össze a lakásán. Én kezdtem a szopást. Eegy ideje már kényeztettem azt a szép, átlagos méretű szerszámot, amikor váratlanul azt mondta, most megb@szlak. Gondolkodás nélkül csináltam, amit mondott. Nem sokára éreztem, ahogy behatolt, ami kicsit kellemetlen volt, de közel se fájt annyira, mint amennyire féltem tőle. A végén belém élvezett, majd viszonzásul leszopott.

2023. ápr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!