Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azt állítja, hogy golden gay,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt állítja, hogy golden gay, de zavarba jön nők jelenlétében, folyamatosan figyel online és a munkában is.. Mégis mi ez?

Figyelt kérdés

Kedves meleg srácok!

Én egy biszexuális nő vagyok. Rólam ezt a munkában nem tudják, mert elég homofób a környezet, de szerintem nem is feltétlenül kell random embereknek tudnia róla.

Adott egy srác, akivel az egyik kolléganőm össze akart hozni. Ez a csaj nagyon jóban van vele és szinte biztos volt benne, hogy bejövök neki. De jó a radarom, és éreztem hogy meleg, emiatt nem is mélyedtem bele a gondolatba. Nyilván azért sem mert házi nyúlra nem lövünk 🤷‍♀️

Egész jóba lettem ezzel a sráccal és észrevettem, hogy random piszkál, de játékosan, üdcsit hoz nekem, ilyesmik. Én ezt barátkozásnak vettem eleinte. Aztán egy este egy buliban összefutottunk, ahol előbb én, majd ő is coming outolt. Másnap egymás lelkére kötöttünk, hogy ezt soha senkinek nem mondjuk el a munkában.

Ezután munkában nem találkoztunk pár napig, mert így alakult, de amikortól meg igen, borzasztóan távolságtartó lett. Viszont itt a csavar, bámul, zavarba jön ha ránézek. Frusztrálttá válik, ha együtt kell dolgoznunk valamin. Másokat kérdez hogy hol vagyok, mit csinálok. Mielőtt szabira mentem kérdezte, hogy mikortól megyek, meddig megyek, de eddigre már én is felszívtam magam és távolságot tartottam vele egy-egy szóban válaszoltam.

Ha megosztok egy történetet, live-t, az első 5-10ember közt ottvan aki nézi, figyel.

Mi ez az egész?! Én csak tényleg jóba szerettem volna vele lenni. Nem értem.

Én 25 vagyok, ő 30 feletti.



2022. aug. 19. 15:14
A kérdező szavazást indított:
Meleg és nem akar veled barátkozni
Meleg, de zavarja hogy tudom róla és ezért tart távolságot
Azért mondta, hogy meleg, mert én coming outoltam előbb és valójában bejövök neki
Nem tudom
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Silver gay az a baj
2022. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is az zavarja hogy tudod, és fél hogy esetleg elkotyogod valakinek, mondjuk valamelyik olyan munkatársadnak akivel igazán jóban vagy. Aztán onnan meg mér megy is tovább a pletyka.

Valszeg más nem tudja róla a munkahelyen aztán fél.

Esetleg ezt felvetheted neki, egyszer négyszemközt, hogy benned megbízhat, nem adod tovább, de lehet csak idö kell.

Nekem is volt egy hasonló szitum, mert miután felregisztráltam az egyik társkeresöre, ott megtaláltam az egyik kollégám, akiröl pletykálták, de én nem hittem el.

Egy ideig olyan volt mintha került volna, nem igazán jött be az irodába csak tényleg amikor muszály volt.

De idövel változott, gondolom rájött hogy én nem adom tovább. Azota meg már elég sokat beszélünk, szokzunk poénkodninis munkával kapcsolatban, a többi kollégával együtt az irodában. Persze a téma nem jött fel akkor se, amikor négyszemközt voltunk.

Szoval lehet csak tényleg ideges, mert végülis annyira nem ismeritek egymást, vagyis nekem az jött le hogy nem régóta.

De lehet tévedek.

2022. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi srácok. 2. egyetértek, de csak részben. Nyilván saját magam miatt se osztanám meg róla ezt a dolgot.. Mármint tudom, hogy nekem hogy esne.

1. Miért gond az ha szilver?! Mármint ez hogy befolyásolná a mi kapcsolatunkat?

2022. aug. 19. 18:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor én először elmondtam valakinek, utána hetekig megállás nélkül rosszul voltam, folyamatosan ideges voltam. Rá sem mertem nézni az illetőre, mert szégyelltem magam, pedig ő is meleg. Nagyon sok ideje vannak gondok az önértékelésemmel, így én ennek tulajdonítom ezt a fura reakciót.
2022. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!