Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen az egyetemi kollégium...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az egyetemi kollégium melegként vagy biszexként?

Figyelt kérdés
Hogy találhatnék ELTE-s szobatársat?

2022. aug. 19. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Próbáld meg az Eltén. Ne legyen már lényeges a nemi identitásod, gondolom tanulni mész oda, vagy az másodlagos?
2022. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Elsőnek: A meleg az nem egy nemi identitás. A nemi identitás az hogy milyen neműnek tartod magad.


A szexuális orientáció a meleg/biszex/heteró stb...

2022. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Én se azért jöttem fel annó tanulni és jelentkezni az ELTE-re, hogy fiúkkal szexeljek, Debreceni Egyetemen is ugyanúgy voltak melegek, sőt voltak akik HÖK-ben is benne voltak. Ha volt is némi kalandom az is társkereső appoknak volt köszönhető, ugyanis nincs meleg szoba, de vannak meleg körök, Corvinuson, ELTE-n meg a régebbi GBME, de ezek informális csoportok, és ott se szexelünk, hanem biliárdozunk, filmezünk, társasjátékozunk. Bár szerintem te az vagy akivel már beszéltem, és ez nem úgy nem úgy működik, hogy van egy fiú, és majd összeköltözöl vele, max ha előtte már ismertél meleget és megállapodtatok, hogy ELTE-re mentek, akkor kollégiumi preferencia sorrendnél megállapodhattok, hogy azonos kollégiumba mentek, aztán azonos szobát is foglalhattok, aztán vagy összejön vagy nem..
2022. aug. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
En szegeden tanultam es volt aki teljesen nyiltan vallalva jott h meleg es volt akirol tudtam hogy az de nem kurtolte bele a nagy vilagba. Mind a 2t elfogadtak, szerintem inkabb azon mulik hogy mebnyire vagy jofej, aranyos, bulis es kozvetlen. Ha elmondod oszinten , es amugy egy halal jofej srac vagy akkor garantalom hogy a kutyat nem fogja erdekelni. Max annyival konnyebb lesz neked hogy megfognak keresni hogy dugjatok
2022. aug. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm az oktatást, de a lényegen nem változtat. A tanulás másodlagos? 1#
2022. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 WizWizWizWiiiz válasza:
30%
Én is eltés vagyok, írj nyugodtan! :)
2022. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!