Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel együtt dolgozom. Majdnem 1 éve dolgozom ezen a helyen és kb 10 hónapja ismerjük egymást. Már az elejétől kezdve bejön nekem a srác, viszont mivel még nincs semmilyen tapasztalatom srácoknál és nem vagyok nyiltan meleg ezért nem léptem. A sráccal nagyon sok időt szoktam együtt tölteni és volt úgy, hogy sok időt nem láttuk egymást és sohasem hiányzott. Viszont egész augusztusban el utazott egy másik munka miatt az ország másik felébe és már többször rajtakaptam magam, hogy rá gondolok és hiányzik. Hiányzik a mosolya, nevetése a hangja és a beszélgetéseink. Egyszerűen imádok vele lenni. Amikor többen is beszélgetünk és mindketten jelen vagyunk a beszélgetésbe és valami vicceset mond valaki és ő el kezd nevetni, akkor ilyen esetben folyamatosan rám néz és annyira jó látni rajta, hogy boldog mivel látni rajta, hogy őszintén az. Próbáltam vele munka kívül is írni és el kértem tőle az elérhetőségét, viszont az írás vele nem éppen az igazi. Legszívesebben állandóan írnék vele, de ő vagy nem használja annyira a szociális médiát vagy nem akar velem írni, mármint amikor írtunk is, akkor minden rendben volt, de eléggé sokat kellett várnom arra, hogy válaszoljon. Ami nem tudom miért lehet. A barátnő téma kevés szer jön elő, egyszer amikor erről beszéltünk, akkor azt mondta nem tudja mit akar, volt több barátnője is, de az exbarátnőjéhez nem akar vissza menni (pedig a barátnő vissza akarja őt) és valamiért úgy érzem arra akart kijukadni, hogy biszexuális vagy nem lenne problémája ha egy sráccal lenne együtt. Ezt nem akarta egyenesen mondani, de azt monda lehet lesz barátnője valamikor, de lehet teljesen más tapasztalatban lesz része.

2022. aug. 22. 17:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem értem miért ilyen komplikáltak a kapcsolatok.
2022. aug. 22. 17:21
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó mondatodból elég gyanús, hogy nyitott a homo tapasztalatszerzés felé.

És igen, lehetsz ez alapján szerelmes.

2022. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Óvatosan az ilyen munkahelyi dolgokkal, mert a legrosszabb, ha barátkoztok, beleéled magad, hogy lesz valami, mindenbe próbálsz kapaszkodni amit mondott csinált, aztán kiderül, hogy ő mégsem arra gondolsz amire ő. Hasonló cipőben vagyok és kezdek behulyulni úgy szeretem, de már látom, hogy nem lesz belőle semmi, csak igen nehéz kiverni a fejemből úgy, hogy ott ül mellettem :(
2022. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Túl szeretném magam tenni rajta mert attól félek sohasem fog úgy érezni mint én. Viszont aztán találkozok vele a munkahelyen és akár a végtelenségig tudunk beszélni egymással, arról nem is beszélve amikor meg nevetett vagy én mondok valami vicceset és ő nevet. Szine semmilyen sráccal sem voltam ennyire jóban aki tetszett is volna és lehet ez miatt többet látok bele mint amennyit kéne?


#3 akkor meg sem próbálsz lépni felé? Még apró jeleket sem akarsz elhinteni hátha összejön valami?

2022. aug. 22. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer élünk, légy bátor. Nincs rosszabb, mint a félelem miatt elszalasztott lehetőség egy nagyszerű dologra.
2022. okt. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!