Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki hogy oldja meg a nyivános...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy oldja meg a nyivános azonnali ismerkedést? Szilveszteri buli,egyéb bulik? Mikor volt ,kivel, kort is légyszi!

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt hogy buliban jöttek össze két fiú,ott történt az első szex...Elmesélnétek ilyen és a nem társkereső platformon megélt kalandjaitokat? Hogy szemelitek ki a másikat magatoknak például egy heteró buliba? Hogy oldjátok meg lebukás nélkül a random szexet ilyen helyen?

Nekem még csak hosszas, titkos jeladással, több napos tortúraval sikerült tudtára adnom a másiknak,de akkor se biztos hogy telitalálat volt!



2022. aug. 25. 06:05
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Nekem három ilyen sztorim volt, mindből kapcsolat lett :)

Tárlaton, bankban és könyvtárban volt a véletlen ismerkedés.

2022. aug. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha buliról van szó, kevés pia, beszélgetés a kiszemelttel. Először általános témáról, majd ezt követheti a szexualitás. Nők, melegként is lehet véleményed róluk, majd jöhet az LMBTQ téma, hogy neki mi a véleménye. Akár csak a pride-ról is beszélgethettek. Ki fog derülni, hogy mennyire érdekli a téma, vagy mennyire elutasító.
2022. aug. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Írhattok még,akinek van tapasztalata, élménye.

Nekem munkahelyen volt,sokat dumáltunk, majd közös bulit, iszogatást beszéltünk meg szórakozóhelyen. Többedik alkalomkor felvetettem hogy kipróbálnám milyen lehet fiúval. Persze már jó piásak voltunk, gátlások oldva..Egy harmadik haver aki a csajával volt, akinél ottalvás lett megbeszélve attól elkértük a lakást mondván totál berúgtunk és kidöltünk. Na míg haza nem értek jól letapiztuk egymást, piáltunk még aztán egyre bátrabbak lettünk! Egymásnak verés, orál,vetkőzés,egymáson hentergés, smár....aztán a kőkemény farkam anélkül hogy kézzel hozá értem volna elsűlt! Itt ennyiben is maradt,gyors megmosakodtunk azt aludtunk. Fura volt, kis bűntudattal,de izgalmas is,úgy hogy lett folytatása egy évig.

2022. aug. 26. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!