Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen ritka, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka, miért nehezebb ilyen aktív fiút találni?

Figyelt kérdés
Ápolt, magasabb és aktív férfit "keresnék", aki teljesen rendben van azzal, hogy orált Ő nem ad, hanem csak kapja. Passzívként nehéz néha alkalmazkodnom ahhoz, hogy orálisan engem is szeretnének kényeztetni.

2022. aug. 30. 08:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Én nem szeretek szopni, viszont jól esik ha neha a passzív kinyalja a seggem, főleg úgy szeretem,ha előtte szopja a farkam, közben veri magának,majd meg fordulók, rá élvez és a spermás seggem nyalja
2022. aug. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Talán mert a passzívak nagyon nagy része is csak hatalmas kamu! Azaz száz levélből jó ha néhány válaszol, találkozás meg egyből sem lesz. Maradjon akkor az álmodozás nektek is!
2022. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%

A 2-es megírta mi az igaz !

Álmodoztok csávókák, aztán kocc a tali előtt :) Szopjatok azt, amit kívánok nektek!

2022. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
Igen....a legtöbb passzív kérdés,vágy ,levél kamus
2022. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
A másik meg az hogy nagyon sok passzív már kínjában azt sem tudja milyen igényekkel álljon elő.
2022. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Értem a kommentjeiteket, valóban, néha az sem biztos és igaz, ami in-person hangzik el, így a virtuális írásoknak, megfogalmazásoknak a nagy százaléka hatványozottan megtévesztő, stb.


Hozzáteszem nem álmodzó, kompetens aktív fiút sem egyszerű találni, akinek nincsenek kínjai, és rendben van magával, kiegyensúlyzott, így szerepekre ezt nem vetíteném le. :)

2022. aug. 30. 10:53
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van ...de abban kiegyezhetunk hogy arányaiban a passzívak között van több "álmodozó herceg"akik tényleg azt sem tudják mit akarnak ,és az igényük egy bakancslistahoz hasonló
2022. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Pontosan! Kipróbáltam hogy jó, kedves passzívnak talán az annyira nem jönne be, akkor hagyjuk, legyen másképp. Ja, úgy sem jó. Akkor mégis hogy szeretnéd?! Kérdezem én, aktív, aki határozottan mennék és tenném a dolgomat, hogy jó legyen a kis passzívnak! De hát, erre úgy eltűnt, hogy két hónap múlva került elő, hogy jó, de most akkor szeretné, de most akkor találkozzunk is, igaz kb. 50km-re van tőlem, amit eddig is tudott, de azért egy órát nem tud rám várni ám! Vicccccc kategória, bakker. :(
2022. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ismét értem a ventillációt, bár ezzel a probléma nem fog megoldódni. A múlt sérelmeit is értem. De lehet, hogy egyébként vannak kivételek, akik "szeretnének" és tudnak is ismerkedni, alkalmazkodni? :)


Aki szeretne privátban tud keresni, tudunk beszélgetni, ismerkedni.

Rácáfolni nem szeretnék a fentiekre, minden alakul úgyis, ha alakulnia kell.:)

2022. aug. 30. 11:15
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Vannak igen, akik ismerkednek és lesz is belőle valami. De neten ezt el kell felejteni. Túlzott vágyak, bujkálva a másik előtt, nem fog eredményt hozni, vagy csak minimálisat. De lehet próbálkozni, valamikor majd sikerül úgyis. Évek kérdése! :D
2022. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!