Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesti meleg férfiak hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti meleg férfiak hol szoktatok helylehetőségek terén intimitásba kerülni férfiakkal Esténként éjszaka mivel nektek csak akkor jó úgye máskor sose szeretnék érdeklődni milyen lehetőségeket szoktatok kipróbálni?

Figyelt kérdés

Én külső lehetőségként a WC-k lehetőségét nézem Vasúti vagy éppen Bevásárlóközponti WC-k illetve a természet lágy ölén az erdők terei parkok

Egyenlőre mást nem igen látok Autó az mellékes szerep mivel nincs partnerem olyan akinek jó az autója kényelmes összkomfortos citroen berlingó vagy éppen Mercédes transit. De Villamoson,trollin,vonaton sosem csináltam még de nincs rá intim partner aki ebbe bele is megy még takarásba sem sehogy.



#ismerkedés #interaktívitás #Árnyoldal #Meleg fuvallat #Beszélgetni való #Intimpercek
2022. szept. 3. 03:01
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Villamoson 500 ember között?!

Hát gratulálok hozzá

Igazi igénytelen tróger g€ci vagy

2022. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A meleg szaunák (pl Magnum), azért szerintem mégiscsak jobb alternatívák, mint a közterületek, én inkább oda mennék. Ha nem akarod hogy ott nézzenek közben, akkor bezárkóztok. Oké, belépőt kell fizetni, de szerintem ennyit megér.
2022. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!