Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 40 feletti pasik! Ti el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti pasik! Ti el tudtok képzelni egy ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Engem a 40 feletti korosztály vonz, mert azt gondolná az ember, hogy ők már tudják mit akarnak. Én egy kapcsolatot nem tudok úgy elképzelni, hogy a párom fent van pl. Romeon, Grindr, nekem ez nem fér bele, mint ahogy szerintem alapjáraton egy normális kapcsolatba sem fér bele. Fontosnak tartom a belső értékeket, amiket manapság már nagyon ritka megtalálni. Volt egy kapcsolatom, aminek köszönhetően bizalmi problémáim alakultak ki, így most ott tartok, hogy képtelen vagyok elhinni, hogy létezik olyan pasi, aki ugyanazt keresné mint én. Szóval összefoglalva: Szerintetek elképzelhetetlen, hogy elkötelezzétek valaki mellett magatokat, ha megvan az a bizonyos szikra?

20/F



2022. szept. 11. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Abszolút el tudok képzelni,mert csak ilyen egy igazi kapcsolat.

Csak kissé szkeptikus vagyok,mert már hittem olyat, hogy megtaláltam az igazit,de nem így lett - és nem részemről:(

Ha jönne valaki,ilyen értékrenddel,annak nagyon-nagyon örulnék...


54F

2022. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Legyetek boldogok. 👨‍❤️‍💋‍👨💗💓
2022. szept. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Annyi komoly kapcsolatot kereső rinyagép írogat ide, csoda hogy még mind magányosak vagytok.
2022. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút el tudnék képzelni egy ilyen kapcsolatot....de!azt is látni kell hogy tényleg sok az olyan aki azt mondja hogy ő kapcsolatot keres.aztán neki az ismerkedés már csak teher,mert a harmadik üzenetváltás után már szúrni akar
2022. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tomik34 ***** válasza:
Szia megkérdezhetem honnan írsz?
2022. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tomik34 ***** válasza:
Mert én is ismerek egy srácot aki pont olyan mint te
2022. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tomik34 ***** válasza:
Írj ha gondolod szívesen beszélgetnék veled eről a témáról tomik34@citromail.hu
2022. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!