Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Macisabb, fiatal férfiak ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macisabb, fiatal férfiak ti hogy boldogultok az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

22-30 év közötti macisabb férfiak, ti hogy boldogultok az ismerkedéssel? (Macis alatt arra gondolok, hogy husibb és szőrös, és nem a túlsúlyos)


Engem nagyon vonz, ha valaki macis, husibb, de manapság már szinte csak modell és vékony alkattal lehet érvényesülni.


Mik a tapasztalatok?



2022. szept. 11. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan másfélszer idősebb vagyok és inkább a chubby kategória (és extrém szőrös), de engem meglep, hogy mennyi átlagos testalkatú pasinak jövök be.
2022. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

"szinte csak modell és vékony alkattal lehet érvényesülni."

-Ez így van,akkor is ha az illető aki erre vadászik a nyomában sincs a "modell" alkatnak.. Az általad említett macisabb srácok is szinte ezt keresik,ezért azt gondolom hogy reménytelen az ismerkedés, de még a barátkozás is..

Nekem nincs mindig kockás hasam,de nagy hasam se. Inkább átlagos szálkásnak mondanám.. Mégis megkaptam hogy "de nagy hasad van,ha leülsz gondolom még nagyobb" jelzőt... Hányinger színvonal...

2022. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer szemeztem egy medvevel az allatkertbe de targytalan lett vegul a dolog:(
2022. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyobb darab vagyok, és még nem jött össze semmi... 19/f
2022. szept. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nehezen sajnos, azaz inkább sehogy. 27/f
2022. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Szeretem a macisakat,25 évtől felfelé...

Ha bátrabbak lennének és mernének találkozni,akkor nem is lenne gond....

2022. szept. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vonzó, ha valaki macis és szőrös, bár én komoly kapcsolatot keresek és már 31 vagyok.
2022. dec. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!