Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Altergoba érdemes egyedül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Altergoba érdemes egyedül lemenni (lányként), ha leszbikus vagy bi lányokkal szeretnék beszélgetni, ismerkedni? Esetleg ha van másik hely,amit tudtok ajánlani, melegbár,szívesen veszem :)

Figyelt kérdés

2022. szept. 15. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Én pl melegszaunába járok egyedül, úgyhogy szerintem érdemes elmenned :)
2022. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Én totál random bulizni is szoktam ilyen helyekre menni :D

Biszex vagyok úgyhogy ha összejön valami lánnyal nem bánom, sőt...

Viszont kifejezetten élvezem hogy úgy tudok bulizni hogy nem akad rám 30 percenként egy újabb random, nagyon nem szimpi csávó a semmiből.

2022. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden további nélkül mehetsz egyedül, nyitottak, befogadók az emberek lesz társaságod. Tanács: mosolyogj az megszépít :) Az hogy "összejön-e" valami nem tudni előre soha.

Ha csak a szexualitás érdekel akkor egy swingert célozz be, rengeteg pár jár le akiknek a hölgytagja biszex.

2022. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan csak 1x voltam, de sok lány megfordult ott. Érdemes kipróbálnod szerintem, egy-két próbát megér! 🙂
2022. szept. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!