Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire számít a külső, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít a külső, ha párkapcsolatot keresel?

Figyelt kérdés

Ha első látásra nem jön be az illető, elképzelhető, hogy megszereted miután megismerted, vagy a látvány felülír mindent?

Mik azok a külső tulajdonságok, amik egyértelműen kizáró okok nálad?



2022. szept. 17. 11:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

Már nem a látvány a fontos,hanem az,hogy milyen ember.Nem elcsépelt amit most írok, de így is gondolom.Már így, és van okom rá.

Megismerni,összejárni,megszeretni ez így a helyes !

Persze ez mindkét félen múlik...

2022. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Fontos a külső, de nem a legfontosabb. Ha nem érzem jól magam a másikkal akkor mit érünk? Bár azt tapasztalom, hogy manapság az emberek nem tudják mit szeretnének, csak panaszkodnak és válogatnak.


Kiegyensúlyozott lelkű, “kész” személyiségű, egészséges férfiakat tartom vonzónak, ha emellé párosul egy férfias külső az szuper.;)


El tudok menni mellette, de azt nem szeretem, ha valaki alacsonyabb mint én (177 cm vagyok), ha valaki nőies, nagyon csupasz azért sem rajongok. A macis, szőrösebb test, megjelenés a vonzó számomra.


Összességében akkor is adok esélyt “magamnak és a partnernek is”, ha elsőre nem keltette fel a figyelmem a külsejével, mert ez szerintem tud alakulni.

2022. szept. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Légyszi írjátok meg a korotokat is.
2022. szept. 17. 12:08
 4/21 anonim ***** válasza:

Én annó ismerkedtem egy sráccal akinek nem volt kint képe elöször, de a beszélgetések alapján szimpatikus volt. Rakott ki képet amiken öszintén elsöre nem tetszett, igy maradtunk amolyan netes csevegö partnerek. Viszont egész jól el eszélgettünk, igy aztán ugy voltam vele hogy a külsö egy dolog szóval randizni keztünk. Számomra megszépitette a személyisége. Sajnos amikor elkezdtem érezni iránta valamit ö ezt nem tudta viszonozni szóval szakitottunk.

Akkor rossz volt, de ez van. Rendes srác, rosszta tényleg nem akart, csak ha valami nincs meg és nem mükösik akkor ez van.

Néha elkodnolkodok rajta hogy vajon mi lehet vele.

2022. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Huu persze valamilyen szinten számít a külső aki azt mondja hogy nem....az nem teljesen őszinte.nekem az a helyzet hogy számít az ápoltság,a szeretem ha valakinek van frizurája,de persze ez nem feltétel .Sőt láttam már olyan srácot akinek jobban állt a kopaszodás.nálam nem számít ha valaki dohányzik.és az átlagos testalkatú az esetem.47/A
2022. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Ha beírod a kategóriába a "Romeo" "társkereső" szót,rengeteg ehhez hasonló tapasztalatot találsz meg.

Kb 99 százaléka azt írja igen is fontos egy külső sajnos,és hogy szinte mindenki a kigyúrt kockás hasú szőke twink herceget várja. Ez is igaz. Már egy barátságnál is a külsőt nézik,és ha van benned egy kis hiba például nincs kockás hasad,babarcod akkor már automatikusan rondának vagy elkönyvelve,és hidd el lesz olyan aki ezt ki is mondja. Érdekes viszont hogy akik ekkora elvárásokat raknak ki azok ennek a negyedét sem tudják visszaadni. (Lásd: nem olyan szép pasik mint gondolják magukat,csak az egó az egekbe.)


Kb 2019-ig olyan szuperül ment minden rengeteg találkozóm volt igen helyes srácokkal. VOLT HOSSZÚ PÁRKAPCSOLATOM IS,DE A TÁVOLSÁG MIATT NEM MENT. Ma már semmi,pedig meg van a sportos alkat mivel már versenyszerűen kondizok. Nem hinném hogy megrondultam mert a csajoknak még mindig bejövök,ki gondolta volna hogy pont a pasiknak nem fogok? :D Amúgy a külső meg nem minden,volt már találkozóm tipikus modellel is,kivülről top10 belülről meg a legalja személyiség...


Szóval a legnagyobb gond,itt a hatalmas igényekkel,és sok ember gusztustalan viselkedésével van. Ez inkább 18 és 24 éves korosztályomra jellemző. Kedvenceim a ajak csücsőrítős és a null izomra feszengős "kisfiúk", na az ilyenektől ne várj sokat,volt már tapasztalatom benne.


Nemrégiben a ruhám miatt voltam ignorálva (Nike fitness trikó), hogy "mennyire nem jön be neki",szóval már lassan ruházatot is nézni fogják...


Egyszóval: Ma már nehezebb párkapcsolatot találni,mint pár éve. De ez attól is függ merre laksz. Vidéki városokban majdhogynem esélytelen. Én is távolabb találtam.

23/F/bi

2022. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%
Ha bi vagy ne szamits nagy szerelemre a fiúk részéről mert mi van ha elobb utobb csaj kell neked?!
2022. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Lol! Engem is kinéztek mrt öltönybne mentem munkából jövet. XD Eléggé nevetséges.
2022. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Igeeen elég gáz ,hogy már az öltözködést is feltételként kötik ki.szerintem pedig tök jó dolog ha valaki minél többrétű öltözködés terén is.egy jó pasi akkor is jó ha melegítőben van ,vagy farmerban ,esetleg öltönyben.
2022. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
20%

Nekem a legfontosabb az ápoltság!

Persze fontos hogy tetszen az illető. De talán a kisugárzás és a kémia dönti ezt el.Szeretem az inteligens és önáló nőket.Szeretem ha valaki természetes és egyéniség.Nem szeretem a sorozatgyártott másokat, divatot majmoló üresfejű robotokat!

2022. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!