Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek a 40+os korosztály...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 40+os korosztály kb "vén kecske is megnyalná a sót"című történet ,vagy teljesen esélyes kapcsolatot találni.Milyen korosztály a reális ?

Figyelt kérdés

2022. szept. 18. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Mikor korosztályommal próbálok ismerkedni, ők azzal utasítanak el,hogy idős vagyok hozzájuk.

A 22- 30 közöttiek mindig megtalálnak,de sajnos ebben a korosztállyal nagy csalódásaim voltak.

Na, most akkor mi légyen? :)

Csak és kizárólag kapcsolatról szól az egész...



54 F/a

2022. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Valaki segítsen már értelmezni a kérdést. 🤦‍♂️
2022. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 42 vagyok, bár találnék kapcsolatot!
2022. szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kor, testalkat, péniszméret... Úgy válogatjuk életünk párját, mint a hentesnél a húst. Nem csodálom, hogy a legtöbbünk magányosan fogja leélni az életét.
2022. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet találni kapcsolatot.

A 40 es korosztály az jó.

2022. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

40+ teljesen rendben van,csak ne 20 évessel akarjon kapcsolatot. Amúgy a kapcsolat nem kortól függ! Normális kinézet, ápoltság, higiénia, kis fittség, mozgás stb és szép férfiak tudnak lenni.

Kapcsolatot nehéz találni, még a 20 éveseknek is! Aki komoly az foglalt,ami érthető is. Tehát aki keres honnan találjon? A sok link közül? Nekem is úgy lett egy rendszeres most nyáron hogy "fölszabadult". Kicsivel fiatalabb, de így még jó, mert hasonló gondolkodású, életvtelű.

Amit nem értek hogy egyre több a hármasozni vágyó huszonéves akik párkapcsolatban vannak....sok ilyen megjeresést kaptam. Mi nem találunk egy rendes partnert, ők meg már kiégtek?

2022. szept. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!