Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már, hogy utcán leszólíto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy utcán leszólítottál vkit?

Figyelt kérdés

...ismerkedési céllal. Hogy jött és mi lett belőle?

Ki az akit le mernél szólítani külső alapján?

A/P/U besorolás segíteni. Köszi!



2022. szept. 21. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Én még senkit, de engem már négyszer is.

Értelmesen de átlátszó kifogással szólítottak le.Ebből kettő nyilvánvaló,hogy miért,mert láttam,hogy más férfihez is odamentek.Kettő pedig "útbaigazításért "...az egyikből egy séta és egy jó órás beszélgetés lett.Semmi több.


54a

2022. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Igen. Többször bejött.

De inkább boltban, postán, kúton, és kajáldákban vadászom.

2022. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2-es: és mit mondasz? Honnan tudod, hogy jó ajtón kopogtatsz?
2022. szept. 21. 19:14
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

2.-ra.


Helyzetfüggő, hogy mivel nyitok.


Hogy kinél érdemes? Passz. Van, hogy elhajtanak, van, hogy nem.

2022. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem, és kizárt, hogy megtegyem. (F)
2022. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de már 2 sráccal szereztem, de nem mertem odamenni, mai napig bánom. Az egyik egy vonatállomáson volt, ő az egyik, én szembe a másik vonaton. A másik Pesten a 4es6oson. Maszk volt a srácon, így nem tudtam az elején hogy meleg, de nagyon jól nézett ki, nagyon tetszett, hát néztem, észre vette, ő is nézett, de a mászn miatt nem láttam semmit. Leszállni készült, én még nem, leszállás előtt levette a maszkot, és rámmosolygott. Mentén felrobbant a szívem, Leszállt, elment szembe az ablakom mellett, és ott is becézett és rám mosolygott. Én 18 voltam (és vagyok), ő kb 25-max 30. Nagyon kis helyes volt. Néha elképzelem, milyen lenne ha leszólítanának. Ismerőseim, rokonaim, barátaim szerint nem vagyok csúnya, valahogy még sem keltem fel a pasik érdeklődését. Legalábbis a fiatalokét nem.
2022. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem mernék odamenni. 😅

Láttam már így is, hogy valaki majdnem nekiment a meleg srácnak, csak mert nyiltan meleg volt. 😕

2022. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy srác a metrón szólított le de csak miután beszéltünk és elköszönt esett le hogy bassszus..


Aztán a Tescoban követett egy srác… na vele volt számcsere de nem lett szex mert eltünt

2022. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt,de olyat aki csak a nacim nézte,ott.Azután ment minden
2022. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!