Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány évesen volt az első BDSM...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt az első BDSM jellegű élményetek?

Figyelt kérdés
Mi volt az első? Hány évesen és hány évessel?

2022. szept. 23. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

18 voltam. Egy srác aki szintén 18 volt kért meg, hogy keményen szopassam. Hogy ne foglalkozzak vele, hogy öklendezik, stb. Így indult.

Aztán későbbi talin már pofont adtam, majd lett kemény dugás, stb.

Azóta kitisztult miket szeretek és szívesen is csinálom, de csak azt amire én vágyok. Izgalmas élmény volt amúgy.

2022. szept. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen életem 3. szexpartnere kezdte a farkát mélyre nyomni. Nem esett jól de hagytam. Ez rendszeres volt végül vele. Aztán lassan rájöttem, hogy vannak bizonyos szinten SUB hajlamaim hisz hiába nem tetszett igazán állt tőle a farkam :D
2022. szept. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen. A partnerem szerette torokra nyomni a farkát. 16 évesen szub, szolga játékok, fenekelés, lefogás, durvább dugás, ilyesmikkel kezdődött.
2022. szept. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
16 voltam. Egy 27 éves pasival jártam össze. Női ruha, majd kötözés, stb. Lassan haladtunk. Imádtam.
2022. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Kb 15 évesen a velem egyidős haverommal. Meztelenül megkötözött és a mellbimbóimat kínozta.
2022. szept. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Online számít?

15 voltam egy 25 éves dom kínzott rendszeresen térdepléssel.

2023. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!