Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szakmunkás vagyok. Ez hátrány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakmunkás vagyok. Ez hátrány ismerkedéskor? (Meleg kérdés.) Ápolt, igényes. Van érettségim.

Figyelt kérdés
2022. szept. 24. 19:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy angolul, németül beszélek.
2022. szept. 24. 19:05
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Elég nagy szégyen lenne ha valakinek ez számítana. De már semmin sem lepődnék meg,ha ez is feltétel lenne: Az iskolázottság. (Találkoztam már ilyennel,aki csak egyetemistákkal állt szóba :D)


De amúgy egyáltalán nem hátrány... Lényegtelen

2022. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem lényeg, nem érdekelne mi a végzettséged,anyagi helyzeted, semmi ilyen.

Az a fontos milyen vagy,mint ember. Bárki gúnyolódik is ilyen kijelentésen,de ez a legfontosabb !

2022. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Én is szakmunkás vagyok.....sőt munkaköröm szerint betanított munkás.....nem ért még emiatt hátrány .ha adsz magadra és normális vagy ,mi lehet a gond?más tapaszttalatod van ????
2022. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is szakmunkás vagyok.

Igaz most kezdtem el eg újabb iskolát, nagyon szeretném befejezni. Nem könnyű mert nem mostanában szálltam már ki az iskolapadból.

Attól függetlenül, hogy szakmunkasok vagyunk, remélem még lesz párkapcsokatunk.

2022. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Nincs általános szabály rá, igen, lehet olyan, akinél hátrányt jelent, a többség valószínűleg nem foglalkozik vele, sőt olyan is akad, akinél előnyt jelent.
2022. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Igen, a legtöbb melegnél számít az iskolai végzettség.

De ezen nem kell meglepődni, sokan a magasságon, hangszínen, szemüveghordáson, ruházat színén is fennakad, szóval nem kell a szívedre venni.

2022. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm nálam nem szokott számítani....Nekem aztán tényleg mindegy milyen végzettsége van valakinek.vannak annál fontosabb dolgok .Amúgy ez érdekes mert ha ismerkedésnél kiderűl hogy valaki egyetemet végzett akkor én érzem saját magam kellemetlenűl ...a magam kis szakmájával és érettségijével.de azért ez mostanság már kevésbbé feszélyez.Igaz nem is ismerkedem nagyon mert csupa negatív tapasztalatom van.
2022. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Meleg v. nem meleg, normális embernél a másik ember számít nem a szakmája. Te jársz jobban ha eleve elkerülnek azok akik a "papírjaid" nézik és nem a szimpátiát, a személyiséget.
2022. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Két diplomás bölcsész srácként tök sokat gondolkozom ezen én is, mert alapjáraton nem számít azt hiszem, de az meg fontos számomra, hogy nyitott legyen, kíváncsi, tényleg szellemi társak tudjunk lenni, nagyokat tudjunk beszélgetni, ilyenek, és közben mondjuk az én érdeklődésem is limitált például az esztergálás témakörében, de közben tökre szívesen hallgatnám a barátomat, ahogy lángolva akarna mesélni róla... Szóval azt hiszem, hogy ha rendben vagy, és tudsz a társa lenni valakinek, azt nem a végzettség teszi, bár értem azokat, akik ennyire legegyszerűsítik. :)
2022. szept. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!