Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akkor most nem vagyok meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most nem vagyok meleg?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. A lányok egyáltalán nem vonzanak, nincsenek rám semmilyen hatással még a kifejezetten gyönyörűek sem. Próbálkoztam már lányokkal, le is feküdtünk, de nem élveztem. Ezért eddig abban a hitben éltem, hogy meleg vagyok. Viszont. Az egyik barátnőm egy transz lány, és nemrég tudatosult benne ez az egész, elkezdett lányként öltözködni, spórol a kezelésre, stb. És az igazat megvallva, sokáig voltam belé szerelmes, és most is szerelmesnek érzem magam. Pedig isten lássa lelkem, lánynak tekintem, és ha nem ismerném, meg sem mondanám róla, hogy nem cis nő. Szóval most azért vannak érzelmeim iránta, mert már korábban beleszerettem, és ezen a külseje nem változtat, vagy mert igazából nem vagyok meleg?

2022. szept. 27. 15:34
1 2
 1/15 cseppszi ***** válasza:
99%
Ne foglalkozz a "cimkékkel" Ha tényleg szerelmes vagy , akkor legyél vele boldog és ne mások véleménye érdekeljen a saját boldogságod megélésébe!
2022. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"a kifejezetten gyönyörűek"

Lehet, hogy biromantikus vagy, és csak a szexualitásod homo, függetlenül a transz lánytól. Tehát szexuálisan nem vonzanak, de szerelmes vagy lányokba?

2022. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Vagy csak bedumálod magadnak hogy lánynak tekinted, és éppen azért vonz mert férfi teste van. Ha meg átműtteti magát, érdektelenné válik mint a többi nő.
2022. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lányt látod benne, akkor nem vagy meleg. Ha csak hazudsz magadnak és mégis a feminin pasit látod benne, akkor meleg vagy. Ez ilyen egyszerű. De akkor jársz a legjobban, ha elengeded a címkéket, ahogy az 1-es is írja.
2022. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Teqiero85 ***** válasza:
100%

Mindegy mit látsz benne fiút/lányt,én azt javaslom hallgass a szívedre!

Mondd el neki érzésidet.

Sok Szerencsét!

2022. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
90%-ban meleg vagy, 10%-ban meg nem, de mit érdekelnek téged a címkék?
2022. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Ennyi alapján még meleg vagy. Én leszbikusként simán kezdenék transz férfiakkal, transz nőkkel viszont sosem.
2022. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Jaj, nem merj ilyet írni utolsó, ,mert megköveznek Hogy transzfób vagy: miért is nem kezdesz leszbikus létedre olyannal akinek pénisze van, csak mert nőnek vallja magát?
2022. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
#7: Akkor bizonyára ez a "hölgy" is vonzó lehet a számodra... [link]
2022. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
látom nem fogod fel miről beszélt a hetes: olyannal nem kezd akinek férfi teste van.
2022. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!