Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az aki néha elő hozza a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aki néha elő hozza a meleg témát az meleg?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert azaz ismerős nem nagyon szokott ilyen dolgokat elő hozni. Pl: Xy ennek a farkát szopta le, tudtam - e. Mondom neki hogy nem, de nem is nagyon érdekel. Most ha ő valóban hetero, akkor miért foglalkozik ilyen dolgokkal hogy Pista leszopta ádámot? Egy hetero férfi nem hoz fel meleg témákat ha nem érdeklődik a másik nem iránt vagy tévedek? Mert én pl: Heteroként nem beszélek meleg témákról, mert nem érdekelnek ezek a dolgok semmilyen formában hogy ki, kivel hancurozot. Meg gondolom a hetero férfit nem foglalkoztatja hogy mivan. Nem? Ez csak az én néző szemszögem. Ti nektek mi az álláspontok? Kíváncsi vagyok. Heteroként szoktatok előhozni meleg témát? Tehát hetero heteroval beszélgetni meleg témáról? Vagy arról hogy tudta e hogy ö meleg és Xy ez szopta le?

2022. okt. 6. 05:59
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Ilyet csak akkor tud valaki másról,ha maga is az,vagy olyan körben mozgolódik,ahol ez a téma.Esetleg irigy a Pistára,hogy Ádámot szopta le és nem őt.

Melegként ez tapasztalat a heteró / bi/ férfiakról :)

2022. okt. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ :)
2022. okt. 6. 06:21
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Vagy meleg, vagy homofób, és utálkozást vár... Vagy igaz az amit mond, vagy nem, és azt várja hogy mindenféle szemét lehordd azt akiről beszél.
2022. okt. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy a #3-as írja ez még bármit is jelenthet - szövegkörnyezet függő. Van aki csak mindenbe beleüti az orrát és mindenkiről pletyizik, más homofób és utálkozni akar (te hallod milyen hangsúllyal beszél nem mi), meg van aki "látens" de még saját magának sem meri felvállalni.
2022. okt. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Heteró haverjajimat az nem izgatja hogy mikor kivel mit hogy csináltam.

De ha közös ismerósről derül ki hogy meleg az téma, de utána hogy kivel merre hogy az nem.

2022. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi az a látens meleg?
2022. okt. 6. 14:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Látens meleg: rejtőzködő meleg. Olyan személy, aki a környezete felé még nem akarja vagy nem meri felvállalni magát, mert fél a negatív reakcióktól. Esetleg olyan meleg, aki még nem teljesen biztos a saját szexuális orientációjában és ezért nem meri felvállalni magát.
2022. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem ezek alapján ö meleg?
2022. okt. 7. 05:53
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok a éátens meleg, ez azt jelenti, hogy nem merik maguknak se bevallani hogy érdekli őket a téma....ezért megnősülnek csinálnak pár kölköt és utálkoznak a bzik felé folyamatosan...de amint tehetik azért lecopnak vagy baxatják magukat . Mióta a világ a világ ez így megy . Sok a gyáva aki nem meri magát bevállalni saját maga előtt sem . És ennyi .
2023. márc. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!