Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mire gondolnátok helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel vasárnap ismerkedtem meg egyik appon. Nagyon szeretett volna találkozni, mondta hogy most költözött a városba, jövő héten kezd csak dolgozni ezért addig bármikor ráér. Mondtam hogy én csak kedd délután, este.

Nos amúgy egyértelmű volt hogy szexet is akar a randin, de szerintem nincs ezzel baj. Viszont kedden amikor beszéltünk az nagyon elkezdett a részéről ilyen erotikus flörtbe átmenni, erre jeleztem hogy ez engem nem hoz lázba, meg nem szeretem olyan emberekkel akikkel még nem is találkoztam. Rögtön mondta hogy persze, ez nála csak egy rossz szokás mert ez az elvárás általában, és nagyon sokat jelent neki hogy valakivel lehet normálisan is beszélni nem csak a dugásról. De aztán kiderült mégsem ér rá bármikor, mert a tulajt meg kell várni aki hétkor jön. Aztán hétkor jött hogy késik, aztán eltűnt pár órára és közölte hogy holnap találkozzunk. Ez engem annyiból rosszul érintett hogy én két napja alig aludtam, és azért nem pihentem le mert lett volna ez a jó előre megbeszélt találkozó, amit este 11 felé lefújt. Másrészt bennem rögtön felmerült az, hogy egyszerűen látta nem vagyok olyan könnyűvérű ezért lebeszélt mással egy szexrandit, és elment dugni egyet engem meg megtartott másnapra, meg beszélgetőpartnernek. Szerintetek túlgondolom?



2022. okt. 12. 12:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Csak képre meg szövegre akarja verni. Ennyi.
2022. okt. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Amíg nincs köztetek semmi hűséggel se tartozik.

De lemondhatta volna időben, mostmár csak azért se kapna meg egyből

2022. okt. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nagyon naiv vagyok, de ha frissen költözött akkor még stimmelhet is a sztorija.
2022. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azt nem mondta senki hogy hűséggel tartozik, de nekem meg nem kötelező olyannal ismerkedni aki lefújná utólag a randinkat mert hopp elment mással dugni. Feltéve ha ez történt.
2022. okt. 12. 12:33
 5/19 A kérdező kommentje:
3: persze, amúgy nekem is csak azért gyanús mert vasárnap amikor lebeszéltük a találkozót még fel sem merült hogy elvileg neki valamiért mindig meg kell várnia a tulajt hogy elmenjen. Akkor még az volt bármikor ráér.
2022. okt. 12. 12:37
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet igazából, igazat is mondhatott, de az is lehet amit te mondasz. Szerintem wgy második esélyt mondenki érdemel. Ha akkor is hasonló dolog történik vagy már nem is akarja akkor ennyi volt. Majd lesz más.
2022. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6: Jogos, köszi.
2022. okt. 12. 12:57
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
A legvalószínűbb a) szimpla kamus aki csak képeket gyűjtöget, recskázgat, b) a szexre hajtott és amikor látta az nem feltétlenül történik meg akkor skippelt másra akinél meg igen. Ha nagyon bejön a pasi akkor dobj fel neki max. még 1 esélyt de utána ne foglalkozz vele.
2022. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl gondolod nem találkozott senkivel.

Most ez a sikk BP.en.


Fél éve lett vége a kapcsolatomnak, 5évvvel ezelőtt egy ilyen randit nem mondott le senki amikor már idáig eljutottál.

Ma 100srácból 100 lemondja az utolsó pillanatban ezt tapasztalom.

Most azt tudom mondani hogy 200srácból 1fő hajlandó találkozni. Nagy segre esés ez nekem is mert régebben 100ból 10 srác rendes volt nem kamus.

2022. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy igazat mond. Viszont én biztos, hogy nem folytatnám vele a dolgot. Aki annyira nem tiszteli az időmet, hogy annyit írjon hogy bocsi, mégsem tudok menni (a találkozó előtt), az máskor is megcsinálja. Lehet, hogy én harapósabb vagyok erre a dologra, mivel 2 órára lakok Pesttől és az esetek 90%-ban a randijaim Pesten vannak egy olyan sráccal akinek 15 perc az út. Ezért ha valaki ennek tudatában játszik az időmmel, annak máskor nincs is rá lehetősége.

18f

2022. okt. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!